Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krynica Morska
07-11-2011, 02:03 PM
Post: #1
Krynica Morska
W tamtym roku byłam w Krynicy Morskiej, bardzo mi się podobało wręcz
fantastyczne miejsce. miałam jeszcze szczęście kiedy było najcieplej - pod koniec czerwca do połowy lipca. Jak dla mnie Krynica jest miejscem bardzo urokliwym, jeśli ktoś lubi długie spacery, to znajdzie dla siebie wiele miłych i spokojnych zakątków. Jest morze i Zatoka, można śmiało popływać na desce, warunki do tego celu idealne.
Tylko trzeba uważać na kwatery te w internecie znacznie inaczej wyglądają w realu, aha i uwaga na złodziei sprzętu(czyhają na bogatych Warszawiaków), po za tym miejsce bardzo fajne.

szukasz pracy? (program do pisania CV) - http://ekasa.com.pl/kreator-cv.php
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-13-2012, 02:07 PM
Post: #2
RE: Krynica Morska
Widzę, że można wpisać kolejne miejsce na listę miejscowości do zobaczenia Uśmiech
Nie byłam nigdy w Krynicy Morskiej tak żeby tam dłużej zostać. Jedyne co to przejazdem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-21-2013, 05:05 PM
Post: #3
RE: Krynica Morska
Ja również jeszcze nigdy w Krynicy nie byłem Uśmiech może kiedyś trzeba będzie taki wypad zrealizować

Sopot to moje miasto, a w nim polecam Apartamenty Sopot
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2015, 03:41 PM
Post: #4
RE: Krynica Morska
Również polecam Krynicę Morską, liczne knajpki, blisko do morza i zatoki, ładna i duża plaża

Udany wypoczynek za rozsądną cenę, sprawdź Karwia tanie pokoje
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-19-2015, 09:46 AM
Post: #5
RE: Krynica Morska
Ja także nie miałem okazji być do tej pory w Krynicy Morskiej,może napiszcie co ciekawego można tam zwiedzić oraz jak w porównaniu do Rewala wypada plaża czy baza noclegowa? To ważne szczegóły.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-22-2015, 03:18 PM
Post: #6
RE: Krynica Morska
w Krynicy fajnie jest! Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2015, 01:17 PM
Post: #7
RE: Krynica Morska
Trzeba przyznać że to spokojna,ale droga miejscowość. O wiele lepiej pod tym względem wypada Kołobrzeg,można znaleźć niższe ceny oraz posiadamy szeroką,czystą plażę. ZapraszamyUśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2015, 02:11 PM
Post: #8
RE: Krynica Morska
Ja jestem bardziej przekonany do Krynicy niż do Kołobrzegu Uśmiech. Mimo wyższych cen jakoś bardziej do gustu przypadła mi ta miejscowość Uśmiech

Idealne miejsce na nocleg w centrum Warszawy. Apartamenty w dobrej lokalizacji zarezerwuj w City Apartaments
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2015, 02:15 PM
Post: #9
RE: Krynica Morska
Nad każdą nadmorską miejscowością znajdziemy wysokie ceny,szczególnie podczas pełni sezonu,więc tylko kwestia tego czy chcemy uniknąć tłoku czy nie. W Kołobrzegu nie ma praktycznie szans na spokojny wypoczynek,polecam ciche i spokojne KaszubyUśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-31-2016, 08:51 AM
Post: #10
RE: Krynica Morska
Potwierdzam Krynica Morska to piekne miejsce. Byłem tam kilka razy i mam nadzieję, że również i w tym roku uda mi się tam pojechać.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam