Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: Krynica Morska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W tamtym roku byłam w Krynicy Morskiej, bardzo mi się podobało wręcz
fantastyczne miejsce. miałam jeszcze szczęście kiedy było najcieplej - pod koniec czerwca do połowy lipca. Jak dla mnie Krynica jest miejscem bardzo urokliwym, jeśli ktoś lubi długie spacery, to znajdzie dla siebie wiele miłych i spokojnych zakątków. Jest morze i Zatoka, można śmiało popływać na desce, warunki do tego celu idealne.
Tylko trzeba uważać na kwatery te w internecie znacznie inaczej wyglądają w realu, aha i uwaga na złodziei sprzętu(czyhają na bogatych Warszawiaków), po za tym miejsce bardzo fajne.
Widzę, że można wpisać kolejne miejsce na listę miejscowości do zobaczenia Uśmiech
Nie byłam nigdy w Krynicy Morskiej tak żeby tam dłużej zostać. Jedyne co to przejazdem.
Ja również jeszcze nigdy w Krynicy nie byłem Uśmiech może kiedyś trzeba będzie taki wypad zrealizować
Również polecam Krynicę Morską, liczne knajpki, blisko do morza i zatoki, ładna i duża plaża
Ja także nie miałem okazji być do tej pory w Krynicy Morskiej,może napiszcie co ciekawego można tam zwiedzić oraz jak w porównaniu do Rewala wypada plaża czy baza noclegowa? To ważne szczegóły.
w Krynicy fajnie jest! Uśmiech
Trzeba przyznać że to spokojna,ale droga miejscowość. O wiele lepiej pod tym względem wypada Kołobrzeg,można znaleźć niższe ceny oraz posiadamy szeroką,czystą plażę. ZapraszamyUśmiech
Ja jestem bardziej przekonany do Krynicy niż do Kołobrzegu Uśmiech. Mimo wyższych cen jakoś bardziej do gustu przypadła mi ta miejscowość Uśmiech
Nad każdą nadmorską miejscowością znajdziemy wysokie ceny,szczególnie podczas pełni sezonu,więc tylko kwestia tego czy chcemy uniknąć tłoku czy nie. W Kołobrzegu nie ma praktycznie szans na spokojny wypoczynek,polecam ciche i spokojne KaszubyUśmiech
Potwierdzam Krynica Morska to piekne miejsce. Byłem tam kilka razy i mam nadzieję, że również i w tym roku uda mi się tam pojechać.
Stron: 1 2
Przekierowanie