Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam inwestora
09-07-2011, 12:55 PM
Post: #1
Szukam inwestora
Mam głowę pełną pomysłów. Często przychodzi mi do głowy coś ciekawego. Zdarza się, że moje pomysły mogłyby być dość dochodowe. Potrzebuję pieniędzy na start, kredyt nie wchodzi w grę. Wiecie może gdzie szukać osoby, która zechciałaby zainwestować w mój pomysł na biznes?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2011, 12:58 PM
Post: #2
RE: Szukam inwestora
Ogarnij coś po znajomościach. Zawsze znajomy znajomego akurat szuka dobrej lokaty kapitału Oczko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2011, 01:02 PM
Post: #3
RE: Szukam inwestora
Zawsze możesz skorzystać z serwisów zajmujących się od wielu lat kojarzeniem pomysłodawców z aniołami biznesu. Z takich zupełnie darmowych to o ile pamiętam jest platforma Symultana - http://www.symultana.org. Możesz sobie coś jeszcze wygooglować ale ostrożnie bo często pobierają prowizje od zawartej umowy itp.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-19-2011, 03:53 PM
Post: #4
RE: Szukam inwestora
jeżeli twój pomysł jest dobry, na pewno znajdziesz kogoś takiego. tylko uważaj na ludzi, którzy obiecują pieniądze, a potem po prostu chamsko kradną pomysły. obiecają pieniądze, a potem sami zrealizują TWÓJ pomysł i podpiszą własnym nazwiskiem. znam kogoś, kogo to właśnie spotkało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2011, 08:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-13-2011 05:29 PM przez Arektoski.)
Post: #5
RE: Szukam inwestora
może inkubatory przedsiębiorczości?

biuro podróży - najlepsze oferty turystyczne
atrakcyjne oferty sylwestrowe czekają na ciebie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-15-2014, 01:05 PM
Post: #6
RE: Szukam inwestora
Czasami warto skorzystać z pożyczki na rozkręcenie biznesu. Na tym forum pożyczkowe możecie zasięgnąć opinii o bankach i znajdziecie tam obliczenia i symulacje zdolności kredytowej. Warto czasami zobaczyć obiektywne opinie i doradztwo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-28-2015, 11:44 AM
Post: #7
RE: Szukam inwestora
Rozumiem Cię, bo sam tak na początku miałem. Warto skupić się na jednym pomyśle niż realizować każdy po trochu. Wiele osób inwestuje teraz w dzwony elektrostatyczne bo bez mało zapotrzebowanie na tego typu asortyment jest duży.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam