Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: Szukam inwestora
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam głowę pełną pomysłów. Często przychodzi mi do głowy coś ciekawego. Zdarza się, że moje pomysły mogłyby być dość dochodowe. Potrzebuję pieniędzy na start, kredyt nie wchodzi w grę. Wiecie może gdzie szukać osoby, która zechciałaby zainwestować w mój pomysł na biznes?
Ogarnij coś po znajomościach. Zawsze znajomy znajomego akurat szuka dobrej lokaty kapitału Oczko
Zawsze możesz skorzystać z serwisów zajmujących się od wielu lat kojarzeniem pomysłodawców z aniołami biznesu. Z takich zupełnie darmowych to o ile pamiętam jest platforma Symultana - http://www.symultana.org. Możesz sobie coś jeszcze wygooglować ale ostrożnie bo często pobierają prowizje od zawartej umowy itp.
jeżeli twój pomysł jest dobry, na pewno znajdziesz kogoś takiego. tylko uważaj na ludzi, którzy obiecują pieniądze, a potem po prostu chamsko kradną pomysły. obiecają pieniądze, a potem sami zrealizują TWÓJ pomysł i podpiszą własnym nazwiskiem. znam kogoś, kogo to właśnie spotkało.
może inkubatory przedsiębiorczości?
Czasami warto skorzystać z pożyczki na rozkręcenie biznesu. Na tym forum pożyczkowe możecie zasięgnąć opinii o bankach i znajdziecie tam obliczenia i symulacje zdolności kredytowej. Warto czasami zobaczyć obiektywne opinie i doradztwo.
Rozumiem Cię, bo sam tak na początku miałem. Warto skupić się na jednym pomyśle niż realizować każdy po trochu. Wiele osób inwestuje teraz w dzwony elektrostatyczne bo bez mało zapotrzebowanie na tego typu asortyment jest duży.
Przekierowanie