Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: Autostopem: bezpiecznie czy nie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czy uważacie podróżowanie autostopem przez dwójkę młodych ludzi jako bardzo niebezpieczną przygodę czy jednak w dzisiejszych czasach ludzie są na tyle otwarci, że nie ma się czego bać? Myślę o wyjeździe dalej, poza Europę, ale trochę się naczytałam o przygodach mrożących krew w żyłach i nie wiem co robić..
Wszystko się może zdarzyć, ale to już nie te czasy, żeby autostop był niebezpieczny
No jak nie? Ja uważam, że właśnie w tych czasach jeszcze gorzej jest niż kiedyś.
No pewnie, za komuny było najlepiej.
Europa Wschodnia, czy Środkowa, Bałkany - tutaj jest spoko stop. Wiadomo, że wszystko się może przydarzyć, ale jak się jedzie w dwójkę to zawsze inaczej
zgadzam sie z powyzszym wpisem. Dobrze jest mieć jeszcze kogoś przy sobie. Myślę , że podróżowanie w tym zasiegu jest bezpieczne. Dzięki temu możemy sie usamodzielnić, przeżyć wspaniałą przygodę, poznać wspaniałych ludzi. Co jak co, ale przeżyć taką przygodę na pewno bym chciała Uśmiech
Mojemu kuzynowi kiedyś próbował kierowca ukkraść laptopa ale udało mu się go wyrwac i ucic
ja bym się bał

I invite you to read
Myślę że w tych czasach podróżowanie autostopem nie jest do końca bezpieczne.
Wszystko zależy od zachowania reguł bezpieczeństwa. Jeśli nie chcemy przygód to trzeba się po prostu od nich trzymać z daleka.
Stron: 1 2
Przekierowanie