Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: Autostopem: bezpiecznie czy nie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
(05-23-2017 04:55 PM)lux napisał(a): [ -> ]Wszystko zależy od zachowania reguł bezpieczeństwa. Jeśli nie chcemy przygód to trzeba się po prostu od nich trzymać z daleka.

Ok ale nie zawsze te przygody sa fajne...Ja osobiście dużo jeździłem stopem w czasach młodości ale chyba kiedyś było bezpieczniej, swojej dziewczyny w samtną podróż bym nie puścił
Ja bym się na stopa nie zdecydował. To jest mało komfortowy sposób podróżowania. Ci ludzie z którymi trzeba gadać i w ogóle..
Jeśli trzymamy się zasad bezpieczeństwa i przez cały czas zostajemy przy zdrowym rozsądku, nie widzę problemu w podróżach autostopem. Niektóre odcinki czasami przejechać transportem publicznym, ale przygoda stopem może dostarczyć bardzo wiele wrażeń. Najlepiej zabrać ze sobą towarzysza, zawsze raźniej Uśmiech
(03-09-2016 02:53 PM)julitka28 napisał(a): [ -> ]Czy uważacie podróżowanie autostopem przez dwójkę młodych ludzi jako bardzo niebezpieczną przygodę czy jednak w dzisiejszych czasach ludzie są na tyle otwarci, że nie ma się czego bać? Myślę o wyjeździe dalej, poza Europę, ale trochę się naczytałam o przygodach mrożących krew w żyłach i nie wiem co robić..

Jak zawsze wszystko zależy od ludzi..na kogo trafisz
dla mnie to dziwne jest

___________________
pierścionki zaręczynowe
ja bym się bała
Do tej pory nie próbowałam, ale na pewno zdecydowałabym się na takie podróżowanie sama, nie wiadomo na kogo się trafi... W 2-3 osoby czemu nie Uśmiech Niezła przygoda na pewno! Znam kilka osób, które tak podróżują i sobie chwalą Uśmiech
Stron: 1 2
Przekierowanie