Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: gdzie nad morze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
jaką polską nadmorską miejscowośc polecacie na krótkie wakacje we dwoje?
Ustka! jest bardzo ładnym miastem, spokojne, chociaż w sezonie jest sporo turystów. byłam, nocowałam w hotelu Lubicz, hotel o bardzo dobrym standardzie wiec nie było na co narzekać Uśmiech świetne spa i basen, na błogie lenistwo w sam raz. a Ustka jest niezłą bazą wypadową do zwiedzania innych miejsc. polecam, bo romantycznie na pewno bedzie Oczko
Na krótki,wakacyjny wyjazd we dwoje mogę polecić Spa Prima Natura w Kołobrzegu,bardzo blisko do plaży,dookoła szereg atrakcji oraz cisza,spokój. Warto pokusić się o pakiet romantycznego weekendu we dwojeUśmiech
Również polecam Ustkę. Moim zdaniem żadna inna miejscowość nad morzem nie ma takiego uroku.
Ustka takze jest w porządku,ale moim zdaniem nie dorównuje w żaden sposób do Kołobrzegu jeżeli chodzi o atrakcje i czy np komfortowe Spa z możliwością wykupienia pakietu romantycznego na weekend tylko we dwoje. Zapraszamy do nas,teraz są bardzo fajne promocje.
łeba Uśmiech Uśmiech Uśmiech
A czy musi być to akurat Bałtyk? Równie fajne i udane,spokojne wczasy można spędzić na Kaszubach w naszym ośrodku Omega w Przywidzu,blisko jeziora oraz lasów,nikt nie będzie się tutaj nudziłUśmiech
Jak dla mnie super pomysłem na wakacje jest Wyspa Wolin. Przy okazji można odwiedzić też Międzyzdroje. Dlaczego? Spójrzcie tylko na te klify! https://www.facebook.com/NocowoPL/posts/...4423067351
Mielno <3 byliśmy po ślubie i szczerze polecamy
Najlepiej Sopot jak nie ma pogody jest co robić Uśmiech
Stron: 1 2 3
Przekierowanie