Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: gdzie nad morze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Łeba nigdy się nie nudzę Uśmiech
A co polecasz konkretnie zwiedzić w Łebie? Pytam bo sporo słyszy się o tej miejscowości a nikt dokładnie nie wie czego się spodziewać, poza tym jak z plażą, czy jest czysta i szeroka?
Tak, też bym się skłaniał prędzej do Trójmiasta, niż do "Władków" i innych zapchaj dziur turystycznych Oczko
Ja uważam, że jak nad morze to tylko Mielno Duży uśmiech
Myślę że Władysławowo też jest ładną miejscowością.
Mielno to bez wątpienia dobra propozycja dla wszystkich, którzy lubią imprezować bo jest to jedna z najgłośniejszych miejscowości nad morzem. Dla tych którzy preferują spokojny wypoczynek polecam Karwie lub Pobierowo.
ja polecam kołobrzeg, woda jest bardzo czysta, tłumów aż takich nie ma (jak na przykład w międzyzdrojach w których też bylam), z drugiej strony to większe miasto niż taka ustka więc jest więcej do zobaczenia i łatwiej znaleźć dobry sklep
Władysławowo, Dąbki - to są fajne miasta. To drugie jest bardziej imprezowe, niż żeby pojechać z dziećmi, ale i tak polecam.
Władysławowo jest bardzo fajne, sama miałam okazję tam być. Miałam zarezerwowany fajny nocleg na bookaparcie i spędziłam tam kilka miłych dni.
Fajna miejscowość, aczkolwiek podczas sezonu jest równie tłoczno jak w Sopocie, więc jeżeli już to polecam poza sezonem. Ze swojej strony zapraszam także do naszego parku ewolucji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi Uśmiech
Stron: 1 2 3
Przekierowanie