Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: Nad morze z dzieckiem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Ja byłam w tym roku z córeczką (5 lat) w Łebie. Jest tam dużo atrakcji no i wydmy, na które można się wybrać rowerami Uśmiech
Może wybierz spokojna miejscowość jak np Ustronie czy Karwia,gdzie plaża jest bardzo blisko, a Ty wraz z dzieckiem wypoczniecie,co o tym sądzisz? Sopot czy Łeba są bardzo tłoczne.
ja myślę, że na helu by się dziecko nie nudziło, a nie jest to całkiem oblegany region
Aby było dużo atrakcji trzeba jechać w miejsce , gdzie jest najwięcej ludzi ( większe miejscowości nadmorskie ) .
No nie wiem, może byc ciekawie w miejscach gdzie jestesmy sami to od nas zalezy.
No zależy czy lubimy tłok czy też nie.
Dla rodziny z dziećmi, a zwłaszcza dla młodego małżeństwa z małym dzieckiem lub dziećmi, polecam tanie noclegi blisko morza Willa Turkusowa Kąty Rybackie Tu jest cicho i spokoknie.
Świetne położenie, przystępne ceny, komfortowe apartamenty rodzinne o wysokim standardzie.
W Kątach Rybackich nie brakuje restauracji, sklepów, knajpek, straganów itp., ale nie ma porównania do dużych miejscowości nadmorskich, dlatego widywaliśmy tam bardzo dużo właśnie rodzin z małymi dziećmi, które potrzebowały raczej spokoju a nie łomotu muzyki do samego rana.
Wszystkie lokale można zobaczyć na stronie Apartamenty Kąty Rybackie
ja polecam Hel. Fajne plaże no i głóną atrakcją jest fokarium i muzeum obrony wybrzeżaOczko
Tak, też uważam, że Hel dla bachorów jak najbardziej, chociaż z drugiej strony praktycznie w każdej nadmorskiej miejsowości jest co robić dla dzieciaków - gorzej z dorosłymi Oczko
Hel jest jak najbardziej godny polecania, chociażby ze względu na atrakcyjne położenie, na miejscu można znaleźć wiele atrakcji, częste koncert oraz imprezy. Z koeli dla tych którzy cenią sobie typowo rodzinny wypoczynek, polecam szukać mniejszych miejscowości z dala od Trójmiasta.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie