Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: Nad morze z dzieckiem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Chcemy wybrać się w tym roku nad polskie morze i zastanawiam się jaki region/miejscowość wybrać? Dziecko ma 6 lat, więc fajnie gdyby w okolicy były jakieś dodatkowe atrakcje, żeby w razie brzydkiej pogody miało ciekawe zajęcie Uśmiech Może byliście w miejscu, które dobrze się sprawdziło i możecie coś polecić? Uśmiech
Byliśmy w Jastarni w zeszłym roku z córką 6-lat i było super, w sumie jak zawsze Uśmiech
My byliśmy z synkiem 7-letnim w Ustce w hotelu Grand Lubicz Uśmiech Mają pokoje dobrze przystosowane do pobytu rodzin z dziećmi, specjalne menu dla dzieci, i dodatkowe atrakcje. Dobrym rozwiązaniem była możliwość zostawienia go z opiekunką, kiedy chcieliśmy iść z mężem na zabiegi do SPA Uśmiech Tutaj masz ich stronę: http://www.grandlubicz.pl/
Bałtyk Uśmiechw piątek wakacje:)ciekawe jakie będą w tym rokuUśmiech
Z dzieckiem można wszędzie jeśli chodzi o bałtyk Oczko jeśli chcesz mieć więcej atrakcji to najlepiej jechać w te bardziej oblegane rejony
Zgadza się,ale są miejsca mniej i bardziej tłoczne,wiec aby znaleźć ciszę,spokój nad Bałtykiem to polecam Kołobrzeg oraz nasze komfortowe Spa,położne w bardzo bliskiej odległości od plażyUśmiech
Wydaje mi się że lepiej z dzieckiem wybrac sięw jakieś bardziej rozrywkowe miejsce, żeby sie zbytnio nie nudziło. Samo morze to jeszcze nie wszystko aby zapewnic dziecku rozrywkę Uśmiech
Może Ustka? Jak dla mnie jedna z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości, no i atrakcji dla dzieci nie brakuje.
Według mnie Władysławowo jest ok. Byłam z moją Małą pociągiem. Dojazd bardzo dobry. Ona również była zadowolona z wszelkich atrakcji. Jedynym minusem były dość strome zejścia na plażę.
Sam byłem we Władysławowie jako dziecko i wspominam to bardzo miło. Było sporo atrakcji. Dla mnie ekstra miejsce.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie