Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: Podróż z pieskiem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witajcie, nie znalazłam takiego tematu więc może ktoś mógłby mi poradzić gdzie warto zatrzymać się podczas wakacji z psiakiem? Interesuje mnie morzem, Bieszczady oraz Tatry
Jeżeli szukasz atrakcyjnego miejsca do wypoczynku nad morzem,to polecam Kołobrzeg oraz nasze Spa PrimaNatura,położone w bardzo bliskiej odległości od plaży,atrakcji nie brakuje,a pokoje przestronne i komfortowe.
W większości dobrych hoteli nie ma żadnego problemu jeśli chodzi o przyjazd z pieskiem. W razie czego wystarczy dopytać Uśmiech
Jeśli chodzi o polskę to nie ma raczej z tym problemu Uśmiech
I jak wakacje z pieskiem,zdecydowałaś się już na coś czy też w dalszym ciągu szukasz? Nasza oferta jest aktualna,raz jeszcze zapraszam do spokojnego i pięknego Kołobrzegu,gdzie atrakcji nie zabraknie,zarówno dla Ciebie jak i twojego pupilaUśmiech
Wakacje z pieskiem to w tym momencie żaden problem. Niektóre hotele wręcz mają specjalne udogodnienia dla gości ze zwierzętami.
Co powiesz na Kaszuby oraz domek nad samym jeziorem Przywidzkim? Moim zdaniem właśnie tam warto się zatrzymać aby solidnie wypocząć w bliskości natury i wody,nasz ośrodek Omega służy komfortowym noclegiemUśmiech
Już w wielu miejscach można trzymać psiaki :-) Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej wynajmować małe domki. Są najczęściej ogrodzone a czasem mają nawet w ogródku budę (choć bałabym się zostawiać go na noc na dworze samego bez opieki).
Ja polecam zdecydowanie miejsca, gdzie piesek ma dużo przestrzeni do "wybiegania" się. Dlatego ze swoim Snoopim jadę tam, gdzie lasy i jeziora. Znajomi polecali mi domki na Kaszubach i rzeczywiście jestem zadowolona z pobytu w tym miejscu. Nikomu nie przeszkadzał mój piesek, ja mogłam z nim chodzić na długie spacery. Aż miło było patrzeć na merdający ogonek Snoopiego:-)
Ja byłam w Ostrowie i w Pucku z moją sunią. Jest dosyć duża ale nie było problemu z jej zakwaterowaniem. Trzeba po prostu podzwonić w kilka miejsc i się upewnić gdzie przyjmują z psiakiem. W tym jedziemy tez do Ostrowa i pozwolili nam wziąć psa. Będziemy przebywać tylko na niestrzeżonych plażach i robić długie wieczorne spacery Uśmiech
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie