Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: Podróż z pieskiem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Ja też byłam z moją Dafusią w Kołobrzegu i zachęcam do tej podróży ze zwierzakiem.
Również interesuje mnie podróżowanie z psem, ale raczej morze odpada, bardziej jakieś lasy i jeziorka (mazury) czy możecie polecić jakieś sprawdzone miejsca ?
No sprawdzone miejsca to mazury ! Uśmiech
Tak, mazury jak najbardziej polecam Uśmiech
A co powiecie na Kaszuby? Tutaj również można zabrać ze sobą pieska i spacerować po okolicznych lasach oraz czerpać przyjemność z kąpieli w jeziorach,a w szczególności polecam jezioro Przywidzkie oraz nasze komfortowe i wygodne domki jako miejsce noclegoweUśmiech
mysle ze kazdy jest odpowiednie Duży uśmiech
W dzisiejszych czasach coraz więcej miejsc, w którym mozna zatrzymać się z psem. Praktycznie można jechać w ciemno i zawsze znajdzie się jakiś przyjazny pensjonat :-)
To prawda, teraz pies to nie jest taki problem. Ja ostatnio rezerwowałam noclegi przez bookapart, bo mają tam fajne i proste oznaczenia hoteli przyjaznych psom. Sam pobyć był bardzo przyjemny Oczko
Wszystko zależy od tego gdzie się wybieramy bo są przecież ośrodki wypoczynkowe, które bez problemu przyjmują zwierzęta, to dotyczy także domków letniskowych. Sprawdźcie u nas na Kaszubach Uśmiech
Faktycznie szukając ostatnio miejsc noclegowych zauważyłam, że coraz więcej jest miejsc gdzie można pojechać z pieskiem. Bardzo mnie to cieszyUśmiech
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie