Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Villa Collis
03-26-2018, 08:50 AM
Post: #1
Villa Collis
Jeśli lubicie malownicze widoki,wypoczynek od zgiełku dnia codziennego,to gorąco polecam pobyt w Villi Collis(Olchowiec) - http://www.villacollis.pl/. Byłam tam całkiem niedawno i jestem bardzo zadowolona-moc atrakcji-basen,sauna.plac zabaw dla dzieci,no i bliski dostęp do plaży.Posiadają własną restaurację,w której można skosztować regionalnych potraw.Dla wymagających-możliwość wynajęcia apartamentu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-27-2018, 10:29 AM
Post: #2
RE: Villa Collis
Też byłam w zeszłym roku! Uśmiech Jechałam z polecenia (znajomi wybrali się przede mną w podróż poślubną) i nie żałuje Uśmiech Cisza, spokój to, to czego tam szukałam i znalazłam. W towarzystwie pięknych widoków zregenerowałam się przed powrotem do pracy Oczko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-27-2018, 11:38 AM
Post: #3
RE: Villa Collis
Piękne miejsce na odpoczynek i relaks. W lecie plaża i wycieczki rowerowe a zimą kuligi i szereg innych atrakcji. Okolica fantastyczna! Góry i jezioro solińskie można podziwiać wieczorem z tarasu. Pobyt w Collis, to bajka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-29-2018, 12:00 PM
Post: #4
RE: Villa Collis
Ja jestem typem leniwca i wole masaże, maseczki z kawą w ręku (no i z drinkiem Oczko), ale wiem, że inni korzystali z kładów i samochodów offroadowych Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-30-2018, 09:21 AM
Post: #5
RE: Villa Collis
Ja lubię różne formy wypoczynku ale w Collis fajnie było pływać po zatoce solińskiej motorówką no i oczywiście jachtem. Te wieczory przy muzyce i różnych napojach serwowanych w restauracji były niezapomniane. Fajne jest to, że restauracja i obiekt jest wyłącznie dla gości hotelowych bo nikt obcy się nie kręci.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2018, 10:58 AM
Post: #6
RE: Villa Collis
Z tą wyłącznością to się zgadzam! Dla mnie to też było bardzo ważne Uśmiech Piękne jest jezioro solińskie do tego ta prywatna plaża. Planuje tam wrócić Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2018, 11:26 AM
Post: #7
Tęcza RE: Villa Collis
Byłam i się zachwyciłam. Cudowne miejsce, mnóstwo atrakcji (sauna, spa, basen, jacuzzi i wiele innych), smaczne jedzenie, a także rodzinna atmosfera. Ja z pewnością tam wrócę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2018, 09:16 AM
Post: #8
RE: Villa Collis
Zuza20-podziwiam Cię za odwagę-motorówka i jacht- na to ja się nie odważyłam ,za strachliwa jestem he he.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2018, 12:25 PM
Post: #9
RE: Villa Collis
Aniu strach ma wielkie oczy. Pisze to ta, która boi się latać Oczko Wiem, że w ofercie mają lot nad okolicą jednak mnie by musieli siła do maszyny zanieść, a taka motorówka czy jacht super! Duży uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2018, 05:45 AM
Post: #10
RE: Villa Collis
annakowalska No właśnie, dopóki nie spróbujesz to się nie przekonaszUśmiech
Jak spróbujesz, to może się okazać, że masz nowe hobby. Życzę więcej odwagi, pamiętaj, że świat do odważnych należyUśmiech

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam