Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wędrówki dla początkujących
08-27-2012, 12:25 PM
Post: #1
Wędrówki dla początkujących
Polecacie jakieś nie za trudne szlaki dla początkujących, ale za to z pięknymi widokami? Ze swojej strony polecam Beskidy, a zwłaszcza Beskid Sądecki. Spokojnie można sobie pospacerować, nie za bardzo się przemęczając, czyli coś dla takich niedzielnych wędrowców jak ja Zawstydzony
Muszyna i jej okolice to na razie miejsca które sobie zwiedzam, więc jeśli możecie, to polećcie mi coś podobnego i równie urokliwego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-31-2012, 11:25 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-31-2012 11:25 AM przez Ala.frutti.)
Post: #2
RE: Wędrówki dla początkujących
Oj, ja za wiele w tym temacie do powiedzenia nie mam. Mogę jedynie się zgodzić, że Muszyna to faktycznie dobre miejsce na start. Sama chetnie dowiem się o jakichś innych miejscach Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-28-2014, 05:08 PM
Post: #3
RE: Wędrówki dla początkujących
Moim zdaniem najlepsze góry dla początkujących to Bieszczady. Wędrówki po bieszczadzkich połoninach nie są zbyt męczące, a i na brak pięknych widoków nie można tam narzekać. Poza tym polecam też niewysokie góry w Tatrach jak Nosal czy Sarnia Skała - nawet dziecku taki szlak nie sprawi problemu, a widoki są naprawdę fantastyczne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2016, 10:10 AM
Post: #4
RE: Wędrówki dla początkujących
Pamiętajcie że nawet początkujący powinien się odpowiednio przygotować do wyprawy. Odpowiednie buty to podstawa, zapraszam na stronę sklepu internetowego z którego ja bardzo często korzystam nie tylko w kwestii butów http://www.e-horyzont.pl/on/buty-meskie/...skie.html. Pamiętajmy że jeżeli wybierzemy się w góry w nieodpowiednich obuwiach będzie nam trudniej , a to może nas zniechęcić do wędrówek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2016, 01:48 PM
Post: #5
RE: Wędrówki dla początkujących
Początkujący często nie zdają sobie sprawy o tym, jak ważny jest odpowiedni ubiór. Radzę poczytać blogi i fora na temat ubierania się na takie wyprawy
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-27-2016, 04:20 PM
Post: #6
RE: Wędrówki dla początkujących
Polecam najpierw wyjazd w Karkonosze i wejście na Snieżkę, jak dasz radę możesz na Rysy jechać Oczko
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam