Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Calabria na wakacje
03-12-2012, 12:29 PM
Post: #1
Żarówka Calabria na wakacje
Czy moglibyście polecić mi ciekawe miejsca do zobaczenia w południowej części Włoch?

Chodzi mi o Kalabrię. Planuję tam jechać na wakacje, dokładnie w sierpniu i nie mam pomysłu na trasę moje wycieczki Język

Czekam na propozycje z Waszej strony Język
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2013, 09:21 AM
Post: #2
RE: Calabria na wakacje
Nie wiem co Ci polecić na południu Włoch, my bardziej zwiedzaliśmy północne regiony, ale jeżeli lecicie samolotem to koniecznie wynajmijcie na miejscu samochód! My tak zrobiliśmy i w 10 dni zwiedziliśmy najpiękniejsze miejsca Uśmiech mogę Ci polecić stronę na której robiliśmy rezerwację http://autonawakacje.com/
Pozdrawiam,
Gośka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2013, 11:20 PM
Post: #3
RE: Calabria na wakacje
A ja nie wyobrażam sobie wyjazdu do Włoch bez RzymuUśmiech południe-południem, ale na Rzym warto przeznaczyć trochę czasu, nawet jak decydujemy się tylko na parodniowy wyjazd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-24-2017, 12:55 PM
Post: #4
RE: Calabria na wakacje
jak byłam we Włoszech na 3 dni to zdążyłam zwiedzić tylko wenecję, florencję oraz mediolan. Do rzymu planuję zrobic osobną wycieczkę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-17-2017, 07:17 PM
Post: #5
RE: Calabria na wakacje
We Włoszech byliśmy 2 lata temu, nie powiem że nie chciałbym tam nie wrócić ale czarter jachtów w Chorwacji jest na pierwszym miejscu, tak jeszcze urlopu nie spędzałem a od znajomych słyszałam że jest bajecznie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam