Polskie Forum Turystyczne
Villa Collis - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Oferty turystyczne (/forum-127.html)
+--- Dział: Oferty noclegowe, reklamy hoteli, pensjonatów i innych obiektów (/forum-132.html)
+--- Wątek: Villa Collis (/thread-536.html)

Strony: 1 2


Villa Collis - annakowalska - 03-26-2018 08:50 AM

Jeśli lubicie malownicze widoki,wypoczynek od zgiełku dnia codziennego,to gorąco polecam pobyt w Villi Collis(Olchowiec) - http://www.villacollis.pl/. Byłam tam całkiem niedawno i jestem bardzo zadowolona-moc atrakcji-basen,sauna.plac zabaw dla dzieci,no i bliski dostęp do plaży.Posiadają własną restaurację,w której można skosztować regionalnych potraw.Dla wymagających-możliwość wynajęcia apartamentu.


RE: Villa Collis - Blue75 - 03-27-2018 10:29 AM

Też byłam w zeszłym roku! Uśmiech Jechałam z polecenia (znajomi wybrali się przede mną w podróż poślubną) i nie żałuje Uśmiech Cisza, spokój to, to czego tam szukałam i znalazłam. W towarzystwie pięknych widoków zregenerowałam się przed powrotem do pracy Oczko


RE: Villa Collis - Zuza20 - 03-27-2018 11:38 AM

Piękne miejsce na odpoczynek i relaks. W lecie plaża i wycieczki rowerowe a zimą kuligi i szereg innych atrakcji. Okolica fantastyczna! Góry i jezioro solińskie można podziwiać wieczorem z tarasu. Pobyt w Collis, to bajka.


RE: Villa Collis - Blue75 - 03-29-2018 12:00 PM

Ja jestem typem leniwca i wole masaże, maseczki z kawą w ręku (no i z drinkiem Oczko), ale wiem, że inni korzystali z kładów i samochodów offroadowych Uśmiech


RE: Villa Collis - Zuza20 - 03-30-2018 09:21 AM

Ja lubię różne formy wypoczynku ale w Collis fajnie było pływać po zatoce solińskiej motorówką no i oczywiście jachtem. Te wieczory przy muzyce i różnych napojach serwowanych w restauracji były niezapomniane. Fajne jest to, że restauracja i obiekt jest wyłącznie dla gości hotelowych bo nikt obcy się nie kręci.


RE: Villa Collis - Blue75 - 04-04-2018 10:58 AM

Z tą wyłącznością to się zgadzam! Dla mnie to też było bardzo ważne Uśmiech Piękne jest jezioro solińskie do tego ta prywatna plaża. Planuje tam wrócić Uśmiech


RE: Villa Collis - SylwiaGozdzikowa - 04-04-2018 11:26 AM

Byłam i się zachwyciłam. Cudowne miejsce, mnóstwo atrakcji (sauna, spa, basen, jacuzzi i wiele innych), smaczne jedzenie, a także rodzinna atmosfera. Ja z pewnością tam wrócę


RE: Villa Collis - annakowalska - 04-05-2018 09:16 AM

Zuza20-podziwiam Cię za odwagę-motorówka i jacht- na to ja się nie odważyłam ,za strachliwa jestem he he.


RE: Villa Collis - Blue75 - 04-05-2018 12:25 PM

Aniu strach ma wielkie oczy. Pisze to ta, która boi się latać Oczko Wiem, że w ofercie mają lot nad okolicą jednak mnie by musieli siła do maszyny zanieść, a taka motorówka czy jacht super! Duży uśmiech


RE: Villa Collis - jolanta2000 - 04-12-2018 05:45 AM

annakowalska No właśnie, dopóki nie spróbujesz to się nie przekonaszUśmiech
Jak spróbujesz, to może się okazać, że masz nowe hobby. Życzę więcej odwagi, pamiętaj, że świat do odważnych należyUśmiech

Pozdrawiam