Polskie Forum Turystyczne
Zapraszam do zwiedzania Kołobrzegu - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Turystyka (/forum-114.html)
+--- Dział: Polecam/Odradzam (/forum-125.html)
+--- Wątek: Zapraszam do zwiedzania Kołobrzegu (/thread-42.html)



Zapraszam do zwiedzania Kołobrzegu - waldi - 06-21-2011 09:39 PM

Cudze chwalicie swego nie znacie
Polecam i zapraszam do zwiedzania Kołobrzegu- nadmorskiego klejnotu.
Zajrzyjcie na moją stronkę, tam znajdziecie opis mojej wycieczki do tego miasta i wiele innych. Przyjemnego zwiedzania.
wycieczki


RE: Zapraszam do zwiedzania Kołobrzegu - podrozniczka666 - 09-21-2011 10:20 AM

kołobrzeg, kiedy ostatnio tam byłam, był opanowany przez Niemców! ciekawe, że zaczęli naprawdę doceniać naszą część bałtyckiego wybrzeża. zresztą w sumie nie ma się co dziwić, jest nieporównywalnie tańsza Uśmiech


RE: Zapraszam do zwiedzania Kołobrzegu - oliwka44199 - 10-19-2016 08:30 AM

Byłam w Kołobrzegu i ładnie tam było Oczko miło wspominam ten czas , może jeszcze tam kiedyś wrócę


RE: Zapraszam do zwiedzania Kołobrzegu - karamba - 11-28-2016 09:30 PM

a ja uwielbiam w Kołobrzegu taką małą galerię sztuki przy starym mieście. Strasznie fajne wystawy robią, jak na takie małe miasteczko. I festiwal jazzowy chyba w lipcu jestOczko


RE: Zapraszam do zwiedzania Kołobrzegu - ImbirHostel_pl - 05-13-2017 09:54 AM

Kołobrzeg to faktycznie ładne i zadbane nadmorskie miasto, które można śmiało polecić jako nadmorski kurort. Z noclegiem też nie ma tutaj żadnego problemu, każdy znajdzie coś dla siebie. Na szczególną uwagę zasługują rejsy w morze oraz słynna latarnia Uśmiech


RE: Zapraszam do zwiedzania Kołobrzegu - karolain - 06-10-2017 07:45 PM

Kołobrzeg fajny, można sobei wycieczkę na Bornholm zrobić ale morze zimne po tej stronie...Oczko


RE: Zapraszam do zwiedzania Kołobrzegu - ParkEwolucji_pl - 09-13-2017 12:15 PM

Temperatura Bałtyku nigdy nie należała do zbyt wysokich i to trzeba otwarcie powiedzieć Uśmiech Sam Kołobrzeg jest moim zdaniem jak najbardziej godny uwagi, na plus szeroka iw miarę czysta plaża czy inne atrakcje jak latarnia morska.