Polskie Forum Turystyczne
Zapraszam do zwiedzania Lichenia - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Turystyka w Polsce (/forum-4.html)
+--- Dział: Forum ogólne (/forum-113.html)
+--- Wątek: Zapraszam do zwiedzania Lichenia (/thread-34.html)

Strony: 1 2


Zapraszam do zwiedzania Lichenia - waldi - 05-22-2011 08:55 PM

Cudze chwalicie swego nie znacie.
Zapraszam gorąco do zwiedzania Sanktuarium Maryjnego (największej świątyni w naszym kraju).
Zajrzyjcie na moją stronkę,wycieczki tam znajdziecie opis mojej wycieczki do Lichenia i wiele innych wycieczek.


RE: Zapraszam do zwiedzania Lichenia - Arektoski - 11-08-2011 11:01 PM

Moim skromnym zdaniem nie ma tam czego podziwiać - no chyba, że głupotę PolakówSmutny Przepych i obłuda sprawiła, że miejsce to zamiast tworzyć prawdziwe sanktuarium religijne jest miejscem, które przyciąga wyłącznie fanatyków religijnych (którzy z religią nie mają zbyt dużo wspólnego).


RE: Zapraszam do zwiedzania Lichenia - start.Zakopane - 02-07-2012 11:16 AM

Jeżeli ktoś jest głęboko wierzący,to z pewnością wizyta w takim sanktuarium będzie dla niego niesamowitym przeżyciem. Dla przeciętnego turysty nie ma tam nic ciekawego,aczkolwiek z pewnością warto odwiedzić każde miejsce.


RE: Zapraszam do zwiedzania Lichenia - guciol - 04-30-2015 09:43 AM

Jak dla mnie to miejsce straciło swój dawny urok i przepych jaki w nim panuje o tym miejscu dobrze nie świadczy. Zwłaszcza gdy porównamy je do karkowskiego- Łagiewniki!
Zdecydowanie wolę wybrać się nad jezioro i na ryby- http://www.wedkuje.pl/ryby,jaz,5239
i się lepiej wyciszę i uduchowię niż w takim sanktuarium.
Oczywiście warto zobaczyć, kto nie był!


RE: Zapraszam do zwiedzania Lichenia - PrimaNatura_com_pl - 07-06-2015 12:06 PM

A co ciekawego polecasz zwiedzić w Licheniu? Podaj szczegóły jeżeli mozesz lub wstaw zdjęcia,tak będzie zdecydowanie łatwiej zobaczyć mniej więcej czego można się spodziewać. Ja mogę zaprosić również do pięknego,słonecznego KołobrzeguUśmiech


RE: Zapraszam do zwiedzania Lichenia - hanianow - 07-16-2015 02:41 PM

Faktycznie sam budynek robi ogromne wrażenie, w życiu nie widziałam czegoś tak ogromnego i tak bogatego. Myślę, że warto zobaczyć na własne oczy.


RE: Zapraszam do zwiedzania Lichenia - PrimaNatura_com_pl - 07-29-2015 10:06 AM

A co oprócz budynku? Bo tak szczerze mówiąc to nikt nie wymienił dodatkowych atrakcji więc nie wiem za bardzo co zwiedzać,cały czas czekamy na szczegółyUśmiech


RE: Zapraszam do zwiedzania Lichenia - Olmer31 - 03-15-2016 09:41 PM

Lichien jest bardzo interesujacy polecam


RE: Zapraszam do zwiedzania Lichenia - spec77 - 04-07-2016 10:26 AM

super sprawa, trzeba wpisać tą opcje w tegoroczny kalendarz


RE: Zapraszam do zwiedzania Lichenia - Osrodek-Omega-Kaszuby - 05-19-2016 07:42 AM

A macie może zdjęcia z tej miejscowości? Bo tak na dobrą sprawę to wiele się o niej słyszy,natomiast w praktyce jeżeli się kogoś zapytamy to nikt tam nie był i nie wie co można zwiedzić,więc im więcej informacji trym rzecz jasna lepiejUśmiech