Polskie Forum Turystyczne
Ankieta o PolskiBus.com do Pracy Magisterskiej - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Turystyka (/forum-114.html)
+--- Dział: Inne dyskusje na temat turystyki (/forum-126.html)
+--- Wątek: Ankieta o PolskiBus.com do Pracy Magisterskiej (/thread-318.html)



Ankieta o PolskiBus.com do Pracy Magisterskiej - marta_s - 05-14-2015 07:43 PM

Szanowni podróżnicy Uśmiech

Chciałabym serdecznie zaprosić do udziału w badaniu skierowanym do osób, które podróżowały Polskim Busem.
Badanie (ankieta) ma na celu poznanie opinii klientów na temat konkurencyjności oferty przedsiębiorstwa PolskiBus.com.
Ankieta ma charakter anonimowy, a uzyskane wyniki zostaną wykorzystane w mojej pracy magisterskiej, wyłącznie do celów badawczych Uśmiech

Wypełnienie ankiety zajmie około 3-5 minut.
Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Link do ankiety poniżej

http://www.ankietka.pl/ankieta/188359/badanie-opinii-klientow-firmy-polskibuscom.html

Pozdrawiam


RE: Ankieta o PolskiBus.com do Pracy Magisterskiej - PrimaNatura_com_pl - 07-06-2015 12:04 PM

Tak się składa,że z usług Polskiego Busa mieliśmy okazję korzystać kilkakrotnie i zawsze wrażenia były jak najbardziej pozytywne,więc uważam że warto. Ankieta już wypełniona i czekam na jej końcowe wynikiUśmiech


RE: Ankieta o PolskiBus.com do Pracy Magisterskiej - NAPIGIBA - 07-04-2016 01:03 PM

Ja też czekam Uśmiech


RE: Ankieta o PolskiBus.com do Pracy Magisterskiej - łazik - 09-11-2016 12:05 AM

Nie no, czego by nie mówić, podróżowanie do wielu popularnych lokacji stało się dzięki tej firmie dużo prostsze..


RE: Ankieta o PolskiBus.com do Pracy Magisterskiej - janekk - 07-18-2017 11:58 AM

To prawda, gdyby nie Polski to wciąż tłuklibyśmy się nie wiadomo ile PKP, a to jest żadne przyjemność w gruncie rzeczy..


RE: Ankieta o PolskiBus.com do Pracy Magisterskiej - Poruze - 11-09-2017 09:53 AM

Wypełniłem Oczko


RE: Ankieta o PolskiBus.com do Pracy Magisterskiej - mikede334 - 12-05-2017 08:16 AM

słaba ta ankieta jest
___________________
pierścionki zaręczynowe