Polskie Forum Turystyczne
Nad morze z dzieckiem - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Turystyka (/forum-114.html)
+--- Dział: Wakacje z dzieckiem (/forum-118.html)
+--- Wątek: Nad morze z dzieckiem (/thread-317.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Nad morze z dzieckiem - Jowita - 09-30-2015 09:58 PM

Ja byłam w tym roku z córeczką (5 lat) w Łebie. Jest tam dużo atrakcji no i wydmy, na które można się wybrać rowerami Uśmiech


RE: Nad morze z dzieckiem - Imbachhorn_eu - 10-28-2015 02:54 PM

Może wybierz spokojna miejscowość jak np Ustronie czy Karwia,gdzie plaża jest bardzo blisko, a Ty wraz z dzieckiem wypoczniecie,co o tym sądzisz? Sopot czy Łeba są bardzo tłoczne.


RE: Nad morze z dzieckiem - łazik - 09-11-2016 12:26 AM

ja myślę, że na helu by się dziecko nie nudziło, a nie jest to całkiem oblegany region


RE: Nad morze z dzieckiem - oliwka44199 - 10-03-2016 02:14 PM

Aby było dużo atrakcji trzeba jechać w miejsce , gdzie jest najwięcej ludzi ( większe miejscowości nadmorskie ) .


RE: Nad morze z dzieckiem - michall299 - 10-27-2016 02:10 PM

No nie wiem, może byc ciekawie w miejscach gdzie jestesmy sami to od nas zalezy.


RE: Nad morze z dzieckiem - fiatt44gg - 11-17-2016 03:14 PM

No zależy czy lubimy tłok czy też nie.


RE: Nad morze z dzieckiem - damian122 - 11-21-2016 02:06 AM

Dla rodziny z dziećmi, a zwłaszcza dla młodego małżeństwa z małym dzieckiem lub dziećmi, polecam tanie noclegi blisko morza Willa Turkusowa Kąty Rybackie Tu jest cicho i spokoknie.
Świetne położenie, przystępne ceny, komfortowe apartamenty rodzinne o wysokim standardzie.
W Kątach Rybackich nie brakuje restauracji, sklepów, knajpek, straganów itp., ale nie ma porównania do dużych miejscowości nadmorskich, dlatego widywaliśmy tam bardzo dużo właśnie rodzin z małymi dziećmi, które potrzebowały raczej spokoju a nie łomotu muzyki do samego rana.
Wszystkie lokale można zobaczyć na stronie Apartamenty Kąty Rybackie


RE: Nad morze z dzieckiem - karamba - 11-28-2016 09:07 PM

ja polecam Hel. Fajne plaże no i głóną atrakcją jest fokarium i muzeum obrony wybrzeżaOczko


RE: Nad morze z dzieckiem - patyczak - 11-29-2016 10:14 AM

Tak, też uważam, że Hel dla bachorów jak najbardziej, chociaż z drugiej strony praktycznie w każdej nadmorskiej miejsowości jest co robić dla dzieciaków - gorzej z dorosłymi Oczko


RE: Nad morze z dzieckiem - HotelDobczyce_pl - 02-27-2017 11:25 AM

Hel jest jak najbardziej godny polecania, chociażby ze względu na atrakcyjne położenie, na miejscu można znaleźć wiele atrakcji, częste koncert oraz imprezy. Z koeli dla tych którzy cenią sobie typowo rodzinny wypoczynek, polecam szukać mniejszych miejscowości z dala od Trójmiasta.