Polskie Forum Turystyczne
Nad morze z dzieckiem - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Turystyka (/forum-114.html)
+--- Dział: Wakacje z dzieckiem (/forum-118.html)
+--- Wątek: Nad morze z dzieckiem (/thread-317.html)

Strony: 1 2 3 4


Nad morze z dzieckiem - opalka - 05-14-2015 12:22 PM

Chcemy wybrać się w tym roku nad polskie morze i zastanawiam się jaki region/miejscowość wybrać? Dziecko ma 6 lat, więc fajnie gdyby w okolicy były jakieś dodatkowe atrakcje, żeby w razie brzydkiej pogody miało ciekawe zajęcie Uśmiech Może byliście w miejscu, które dobrze się sprawdziło i możecie coś polecić? Uśmiech


RE: Nad morze z dzieckiem - Martusiaa - 05-26-2015 10:55 AM

Byliśmy w Jastarni w zeszłym roku z córką 6-lat i było super, w sumie jak zawsze Uśmiech


RE: Nad morze z dzieckiem - wercia - 05-28-2015 12:16 PM

My byliśmy z synkiem 7-letnim w Ustce w hotelu Grand Lubicz Uśmiech Mają pokoje dobrze przystosowane do pobytu rodzin z dziećmi, specjalne menu dla dzieci, i dodatkowe atrakcje. Dobrym rozwiązaniem była możliwość zostawienia go z opiekunką, kiedy chcieliśmy iść z mężem na zabiegi do SPA Uśmiech Tutaj masz ich stronę: http://www.grandlubicz.pl/


RE: Nad morze z dzieckiem - kuki88 - 06-21-2015 01:49 PM

Bałtyk Uśmiechw piątek wakacje:)ciekawe jakie będą w tym rokuUśmiech


RE: Nad morze z dzieckiem - baldron1978 - 06-22-2015 02:15 PM

Z dzieckiem można wszędzie jeśli chodzi o bałtyk Oczko jeśli chcesz mieć więcej atrakcji to najlepiej jechać w te bardziej oblegane rejony


RE: Nad morze z dzieckiem - PrimaNatura_com_pl - 07-06-2015 11:52 AM

Zgadza się,ale są miejsca mniej i bardziej tłoczne,wiec aby znaleźć ciszę,spokój nad Bałtykiem to polecam Kołobrzeg oraz nasze komfortowe Spa,położne w bardzo bliskiej odległości od plażyUśmiech


RE: Nad morze z dzieckiem - Bumpy - 07-08-2015 02:13 PM

Wydaje mi się że lepiej z dzieckiem wybrac sięw jakieś bardziej rozrywkowe miejsce, żeby sie zbytnio nie nudziło. Samo morze to jeszcze nie wszystko aby zapewnic dziecku rozrywkę Uśmiech


RE: Nad morze z dzieckiem - hanianow - 07-16-2015 02:36 PM

Może Ustka? Jak dla mnie jedna z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości, no i atrakcji dla dzieci nie brakuje.


RE: Nad morze z dzieckiem - Sinusida - 07-20-2015 09:51 AM

Według mnie Władysławowo jest ok. Byłam z moją Małą pociągiem. Dojazd bardzo dobry. Ona również była zadowolona z wszelkich atrakcji. Jedynym minusem były dość strome zejścia na plażę.


RE: Nad morze z dzieckiem - adol8 - 08-04-2015 10:36 AM

Sam byłem we Władysławowie jako dziecko i wspominam to bardzo miło. Było sporo atrakcji. Dla mnie ekstra miejsce.