Polskie Forum Turystyczne
pożyczka na wakacje - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Turystyka (/forum-114.html)
+--- Dział: Inne dyskusje na temat turystyki (/forum-126.html)
+--- Wątek: pożyczka na wakacje (/thread-286.html)



pożyczka na wakacje - melisaxx - 07-15-2014 01:00 PM

Ja zawsze tylko oszczędzam, a jak już gdzieś jadę to na kilka dni nad polskie morze. Teraz postanowiłam wziąć wreszcie pożyczkę i jechać do miejsca, które mi się marzy od dłuższego czasu- Dubaj. Na tym forum pożyczkowe darmowo doradzają w wyborze korzystnej dla Nas pożyczki. Już wcześniej korzystałam z ich opinii na temat banków jak brałam kredyt na sprzęty do kuchni. Teraz koniec z wiecznymi remontami- czas na przyjemności.


RE: pożyczka na wakacje - wercia - 05-22-2015 03:17 PM

dla mnie bez sensu brać pożyczkę na wakacje... lepiej odkładac przez rok po trochę


RE: pożyczka na wakacje - PrimaNatura_com_pl - 06-11-2015 01:22 PM

Zgadza się,oszczędzając przez cały rok,na pewno będzie nas stać na fajne,udane wakacje w atrakcyjnym miejscu. Może w tym roku Bałtyk i Kołobrzeg,co o tym sadzicie? Przygotowaliśmy bardzo ciekawe pakiety pobytowe,sprawdźcie samiUśmiech


RE: pożyczka na wakacje - NAPIGIBA - 07-04-2016 01:06 PM

Daj spokój nie pożyczaj Uśmiech


RE: pożyczka na wakacje - janekk - 07-18-2017 11:51 AM

Chyba gorszego celu pożyczki jeszcze nie wymyślono. Pożyczki można brać pod jakieś inwestycje i w ogóle, ale nie na wakacje..


RE: pożyczka na wakacje - olamaj113 - 12-11-2017 05:43 PM

niech pożyczka będzie ostatecznością Oczko


RE: pożyczka na wakacje - kasiag - 12-13-2017 08:44 PM

Pożyczka i to na wakacje to fatalny pomysł. Po co zadłużać się z takiego powodu. Lepiej odłożyć i na wakacjach nie myśleć o tym, że trzeba potem coś oddać Uśmiech


RE: pożyczka na wakacje - kajdrys - 05-20-2018 08:57 PM

Najważniejsze żeby to nie była pożyczka na lichwiarskich warunkach. W banku Raiffeisen można dostać pozyczkę nieoprocentowaną i można ją spłacać nawet przez 2 lata. biorąc przykładowo 4tys trzeba oddać 4120