Polskie Forum Turystyczne
Pokaż z czego jesteś dumny w Polsce i Polakach - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Turystyka (/forum-114.html)
+--- Dział: Wydarzenia (/forum-123.html)
+--- Wątek: Pokaż z czego jesteś dumny w Polsce i Polakach (/thread-157.html)

Strony: 1 2


RE: Pokaż z czego jesteś dumny w Polsce i Polakach - michall299 - 10-27-2016 02:18 PM

Dokładnie, z tym się zgodzę, nie każdy wie co ma.


RE: Pokaż z czego jesteś dumny w Polsce i Polakach - turystyk - 11-03-2016 01:46 AM

Trudno aby nie potwierdzić tych informacji,ale tez pozostawmy każdemu swój wybór .Ja swego czasu częściej jeżdziłem do Włoch niż w naszym kraju ,ale przyczyną była moja złość na nas Polaków ,zazdrość nieuprzejmość i wiele innych z rzeczy z jakimi się spotykałem od innych ludzi no i ceny też odegrały swoją rolę.


RE: Pokaż z czego jesteś dumny w Polsce i Polakach - fiatt44gg - 11-17-2016 03:17 PM

No tak, każdy wierzy w co chce, wiadomo, potwierdzenia nigdy na to nie będzie.


RE: Pokaż z czego jesteś dumny w Polsce i Polakach - karamba - 11-28-2016 09:13 PM

zgadzam się. mnie np o dziecka rodzice zabierali na samochodowe wycieczki po województwie i bardzo dobrze to wspominam


RE: Pokaż z czego jesteś dumny w Polsce i Polakach - ImbirHostel_pl - 04-19-2017 09:09 AM

Polska to piękny i niedoceniany kraj, znajdziemy tutaj naprawdę wiele zabytków i wcale nie trzeba wyjeżdżać daleko aby móc spokojnie wypocząć nad morzem lub w górach.


RE: Pokaż z czego jesteś dumny w Polsce i Polakach - lux - 05-23-2017 05:07 PM

Ja oczywiście dumny jestem nieodmiennie z królewskiego Krakowa. Oczko


RE: Pokaż z czego jesteś dumny w Polsce i Polakach - ApratamentywKarpaczu_eu - 06-01-2017 08:19 AM

W zasadzie na każdym kroku możemy spotkać ciekawe i nietypowe zabytki, czy to pod postacią zamków, różnych budowli czy też jeżeli chodzi o cuda natury, morze, góry lub jeziora. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i solidnie wypocznie, to tylko kwestia chęci oraz organizacji.


RE: Pokaż z czego jesteś dumny w Polsce i Polakach - karolain - 06-10-2017 07:42 PM

Kaszuby, Hel, polskie Zamki z bogatą historią, można wiele wymieniaćOczko


RE: Pokaż z czego jesteś dumny w Polsce i Polakach - sanderson - 03-22-2018 01:20 PM

Mi bardzo podobają się działania na rzecz promocji turystyki polskiej. Może dzięki temu nasz kraj zyska jeszcze bardziej na wartości.