Polskie Forum Turystyczne
Lista rzeczy niezbędnych na podróż - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Turystyka (/forum-114.html)
+--- Dział: Porady (/forum-117.html)
+--- Wątek: Lista rzeczy niezbędnych na podróż (/thread-11.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - Imbachhorn_eu - 04-11-2016 12:18 PM

W zasadzie powyżej napisaliście już wszystko co warto mieć podczas podróży,czyli telefon,plecak,walizkę ale i takie drobne rzeczy jak suchy prowiant,picie czy apteczka. O tym również nie możemy zapominać


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - poodrózniczka - 04-14-2016 04:48 PM

Warto także zabrać: Parasolkę lub kurtkę przeciwdeszczową, dokumenty, pieniądze, aparat, przewodnik.


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - Osrodek-Omega-Kaszuby - 05-19-2016 07:52 AM

Ja dodam tylko aby na podróż,obojętnie czy gdzieś blisko czy daleko,zabrać ze sobą również apteczkę z podstawowymi lekami oraz plastrami,wodą utlenioną. To wbrew pozorom bardzo ważne na wypadek każdego wypadku czy nawet drobnego skaleczenia.


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - szalonapodróżniczka - 06-12-2016 01:36 PM

przekąski, cos na owady, krem do opalania,


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - Osrodek-Omega-Kaszuby - 09-06-2016 11:24 AM

O właśnie, dobre preparaty na ukąszenia owdów i generalnie spray na komary przyda się szczególnie podczas lata, o tym również zapomniałem. Tych wszystkich rzeczy można poszukać w sklepach internetowych, gdzie znajdziemy je w niższej cenie.


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - vika - 09-06-2016 03:30 PM

Niezastąpiona jest kurtka z wieloma kieszeniami i z funkcją ochrony przed deszczem, poza tym wygodne buty, i generalnie wygodne ubranie. Z rzeczy oczywistych dodałabym jeszcze ubezpieczenie (my kupujemy na Rankomat). zafoliowane dokumenty, karta płatnicza, lekarstwa których na co dzień używamy.


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - łazik - 09-11-2016 12:13 AM

Ja właśnie wróciłem z podróży i mam refleksję, że nigdy nie da się do niej w pełni przygotować Oczko


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - karamba - 11-28-2016 09:19 PM

ja polecam tabletki na problemy żołądkowe, jakis laremid i nifuroksazyd, zwłaszcza jak się jedzie na BałkanyOczko


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - podrezer - 11-30-2016 02:08 PM

Trzeba koniecznie wziąć ze sobą jakąś mała apteczkę, bo nigdy nie wiadomo co się może stać Uśmiech Dużo wody i prowiantu też nie powinno zabraknąć.


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - dekafon - 01-09-2017 03:53 PM

Apteczka to "must have". Należy być ubezpieczonym jeśli jedziemy za granicę, bo nigdy nie wiadomo co może się nam przytrafić. O ubiorze też należy pamiętać.