Polskie Forum Turystyczne
Lista rzeczy niezbędnych na podróż - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Turystyka (/forum-114.html)
+--- Dział: Porady (/forum-117.html)
+--- Wątek: Lista rzeczy niezbędnych na podróż (/thread-11.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - start.Zakopane - 02-07-2012 11:21 AM

Dokładnie tak jak w powyższych postach- czyli wszystkie wymienione rzeczyUśmiech Poza tym uważam,ze w pierwszej kolejności nie należy zapominać o dokumentach i pieniądzach.


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - alakot4 - 08-22-2012 01:16 PM

Wszystko zależy od tego gdzie jedziesz. Jednak niezbędna w każdym wypadku będzie apteczka.


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - victussopot - 01-10-2013 10:54 AM

I jak wyżej - wszystkie te rzeczy trzeba ze sobą wziąć i wybrać się do Sopotu Duży uśmiech


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - Anna Nowak - 09-18-2013 12:39 PM

Dokumenty, pieniądze, apteczka, szczoteczka do zębów i bielizna obowiązkowo! Uśmiech


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - victussopot - 01-29-2014 11:54 AM

w reklamach pokazują, że tylko kartę kredytową warto wziąść Język


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - andrzejN - 10-16-2014 09:11 AM

Ja zdecydowanie wybieram wygodne buty bez tego ani rusz. Ciepła odzież na wypadzie, pogoda może zaskoczyć. Kilka lekarstw oraz niezbędnik turystyczny


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - krajtrekerka - 10-28-2014 05:04 PM

Ja często podróżuję autostopem, dlatego na mojej liście rzeczy niezbędnych jest również gaz pieprzowy. Przezorny zawsze ubezpieczony Oczko


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - Solicjan Felek - 12-11-2014 12:59 PM

Wygodne buty, porządna kurtka przeciwdeszczowa i śpiwór!


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - mariunk - 01-17-2015 01:47 PM

Ja ostatnio przekonałam się o tym, że w każdą podróż trzeba zabrać właśnie naprawdę wygodne buty i kurtkę z podpinką, taką która nie przemaka. Najlepiej wziąć jak najlżejsze przedmioty, żeby móc ich wziąć najwięcej Uśmiech


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - osarenata - 02-11-2015 01:24 PM

Zawsze warto pod ręką mieć dobrą kamerkę, bo nigdy nie wiadomo co możemy zobaczyć i zarejestrować.
Zobaczcie sobie te na filmiku https://www.youtube.com/watch?v=tcDNSjeDkdc&feature=youtu.be
Robią wrażenie te nagrania, a jak by tak zamontować ją na kask narciarski we Włoszech :-)