Polskie Forum Turystyczne
Lista rzeczy niezbędnych na podróż - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Turystyka (/forum-114.html)
+--- Dział: Porady (/forum-117.html)
+--- Wątek: Lista rzeczy niezbędnych na podróż (/thread-11.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Lista rzeczy niezbędnych na podróż - Admin - 03-13-2011 11:44 AM

Zapraszam do wspólnego tworzenia listy rzeczy niezbędnych. Proszę dopisywać w temacie, jak uzbiera się sporo pozycji zrobię posta zbiorczego i podepniemy go w dziale. Na pewno będzie to przydatne.

Na początek :

Apteczka
latarka
termos
jeśli jedziemy samochodem warto mieć ze sobą zestaw naprawczy do opon
naładowany telefon
prowiant (nie, nie chodzi o alkohol Oczko ) - na każdą podróż np. pieszą w górach powinniśmy mieć ze sobą duża tabliczkę czekolady


Jak coś wpadnie wam do głowy to zapraszam do dodawania


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - zerozeroleszek - 03-14-2011 06:26 PM

Coś na komary i naładowany telefon Uśmiech


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - Locke - 03-29-2011 08:49 PM

Wygodne buty!


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - wierzba89 - 05-27-2011 06:37 PM

Witam, proszę o małą pomoc. W radiu Wnet, w „Poranku Wnet” między 8mą,a 8:30 mówili o jakimś bardzo fajnym zamku w Polsce…niestety nie pamiętam gdzie to było, a bardzo bym chciała to miejsce zobaczyć…z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - borek - 08-22-2011 03:06 PM

(03-13-2011 11:44 AM)Admin napisał(a):  Zapraszam do wspólnego tworzenia listy rzeczy niezbędnych. Proszę dopisywać w temacie, jak uzbiera się sporo pozycji zrobię posta zbiorczego i podepniemy go w dziale. Na pewno będzie to przydatne.

Na początek :

Apteczka
latarka
termos
jeśli jedziemy samochodem warto mieć ze sobą zestaw naprawczy do opon
naładowany telefon
prowiant (nie, nie chodzi o alkohol Oczko ) - na każdą podróż np. pieszą w górach powinniśmy mieć ze sobą duża tabliczkę czekolady


Jak coś wpadnie wam do głowy to zapraszam do dodawania

święta racja z tym zestawem naprawczym do opon. Ostatnio wybrałem się w podróż bez koła zapasowego i pech....szczeliła mi opona. Jako że była to sobota to na pomoc drogową naczekałem się 4 godziny.


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - walizeczka - 08-30-2011 11:26 AM

bieliznę, spodnie długie i krótkie, bluzę, kórtkę przeciwdeszczową lub parasol, krem z filtrem i okulary przeciwsłoneczne, czapka lub chustka na głowę


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - podrozniczka666 - 09-13-2011 08:28 AM

Witam! Według mnie bardzo ważne jest, aby zabrać ze sobą przede wszystkim WODĘ. bez wszystkiego można wytrzymać dłużej lub krócej, ale nie bez wody. pamiętajcie także o latarce, na wypadek gdyby zaskoczyła was noc. no i o zdrowym rozsądku, bez niego nikt sobie nie poradzi, hehehe

tu jest parę dobrych porad Uśmiech


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - Cebula - 10-26-2011 05:51 PM

(09-13-2011 08:28 AM)podrozniczka666 napisał(a):  Witam! Według mnie bardzo ważne jest, aby zabrać ze sobą przede wszystkim WODĘ. bez wszystkiego można wytrzymać dłużej lub krócej, ale nie bez wody. pamiętajcie także o latarce, na wypadek gdyby zaskoczyła was noc. no i o zdrowym rozsądku, bez niego nikt sobie nie poradzi, hehehe

tu jest parę dobrych porad Uśmiech

Ile można wodę trzymać w butelce. Niestety zauważyłem, że otwarta woda butelkowana szybko się psuje. Następnego dnia już nie jest taka świeża. Macie na to jakiś patent?


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - Natalia Clear Egypt - 01-14-2012 07:14 PM

Paszport, voucher , ubezpieczenia, długopis, telefon komórkowy, wygodne buty i odzież, okulary przeciwsłoneczne, stroje kąpielowe, mydło lub żel pod prysznic, ręcznik, krem do opalania, śniadanie, woda lub sok, aparat, kamera Uśmiech


RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - Angela82 - 02-01-2012 11:40 PM

Witam

ja do potrzebnych rzeczy dorzucam jeszcze scyzoryk Duży uśmiech bardzo przydatny chociażby do otwierania wina Uśmiech