Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: Jakie meble lubicie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jaki jest wasz ulubiony styl meblowania mieszkania? Ja bardzo lubie meble kolonialne. Uważam, że sa niepowtarzalne i mają świetny styl, najlepszy ze wszystkich jakie widziałem!
Ja szczerze powiedziawszy bardziej stawiam na styl nowoczesny.
Dawniej podobały mi się meble z drzewa sosnowego, ale jednak te z buku są lepsze.
Ja bardzo lubię meble drewniane Uśmiech A dodatkowo jestem ogromnym zwolennikiem posiadania puf w mieszani. Właśnie dlatego niedawno kupiłem Pufy do salonu, ponieważ po przeprowadzce przez długi czas mi ich brakowało. A wy lubicie pufy?
Nowoczesne, minimalistyczne coś jak IKEA Uśmiech
Mi najbardziej podobają się meble i dekoracje, no i całe aranżacje w takim minimalistycznym loftowym stylu. Wiem, że jest to dość specyficzny klimat, który ładnie wygląda tylko w określonym rodzaju pomieszczeń, ale mimo wszystko ma coś w sobie, co mnie teraz zachwyca
Gdyby ktoś chciał mieć meble wyjątkowe i niepowtarzalne to polecam meble robione na wymiar. Specjalizuje się w tym firma wiór płyt z wyszkowa. Jakby co to wbijajcie na priv to podam link, a z reszta... każdy może sobie wygooglać.
Przekierowanie