Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: Nowe miejsce.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ostatnio przeprowadziłam się do Warszawy, nie miałam w ogóle pojęcia co i gdzie jest. Poszperałam w internecie i znalazłam Arguido, po raz pierwszy w życiu tak bardzo przydała mi się aplikacja. Zdecydowanie polecam osobom które sie właśnie przeprowadziły.
Warszawa to przede wszystkim Pałac na Wodzie oraz Stare Miasto czy jeszcze dalej WilanówUśmiech Generalnie jest tam co zwiedzać,ale fkatycznie ktoś nowy kto dopiero co się przeprowadził,może mieć trudności aby się tam odnaleźć,to duże miasto.
dzięki za pomocną rade Oczko
dzięki wielkie Oczko
dzięki Oczko
Całkiem spoko apka, idzie sie połapać w miejscach w ktorych wczesniej sie nie było
Akurat na temat tej mobilnej aplikacji możemy poczytać wiele pozytywnych opinii na forach i myślę, że warto się nią interesować, korzystać. To o niebo lepsze rozwiązanie niż tradycyjne mapy do których każdy był wcześniej przyzwyczajony. Tego typu aplikacja przynajmniej aktualizuje się na bieżąco.
Ja będąc w Warszawie bardzo chciałabym zobaczyć muzeum powstania warszawskiego. Mam nadzieje , że będąc uda mi się to ogarnąć Uśmiech
To napewno uda Ci się zobaczyć muzeum, jest otwarte dość długo.
Witam na forum. Co prawda nie miałem okazji korzystać z tej aplikacji, ale na forach można spotkać pozytywne opinie, zresztą w kwestii przewodnika to dobrze sprawdzą się także Mapy google, mnie osobiście jeszcze nie zawiodły.
Stron: 1 2
Przekierowanie