Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: Zapraszam do zwiedzania Lichenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cudze chwalicie swego nie znacie.
Zapraszam gorąco do zwiedzania Sanktuarium Maryjnego (największej świątyni w naszym kraju).
Zajrzyjcie na moją stronkę,wycieczki tam znajdziecie opis mojej wycieczki do Lichenia i wiele innych wycieczek.
Moim skromnym zdaniem nie ma tam czego podziwiać - no chyba, że głupotę PolakówSmutny Przepych i obłuda sprawiła, że miejsce to zamiast tworzyć prawdziwe sanktuarium religijne jest miejscem, które przyciąga wyłącznie fanatyków religijnych (którzy z religią nie mają zbyt dużo wspólnego).
Jeżeli ktoś jest głęboko wierzący,to z pewnością wizyta w takim sanktuarium będzie dla niego niesamowitym przeżyciem. Dla przeciętnego turysty nie ma tam nic ciekawego,aczkolwiek z pewnością warto odwiedzić każde miejsce.
Jak dla mnie to miejsce straciło swój dawny urok i przepych jaki w nim panuje o tym miejscu dobrze nie świadczy. Zwłaszcza gdy porównamy je do karkowskiego- Łagiewniki!
Zdecydowanie wolę wybrać się nad jezioro i na ryby- http://www.wedkuje.pl/ryby,jaz,5239
i się lepiej wyciszę i uduchowię niż w takim sanktuarium.
Oczywiście warto zobaczyć, kto nie był!
A co ciekawego polecasz zwiedzić w Licheniu? Podaj szczegóły jeżeli mozesz lub wstaw zdjęcia,tak będzie zdecydowanie łatwiej zobaczyć mniej więcej czego można się spodziewać. Ja mogę zaprosić również do pięknego,słonecznego KołobrzeguUśmiech
Faktycznie sam budynek robi ogromne wrażenie, w życiu nie widziałam czegoś tak ogromnego i tak bogatego. Myślę, że warto zobaczyć na własne oczy.
A co oprócz budynku? Bo tak szczerze mówiąc to nikt nie wymienił dodatkowych atrakcji więc nie wiem za bardzo co zwiedzać,cały czas czekamy na szczegółyUśmiech
Lichien jest bardzo interesujacy polecam
super sprawa, trzeba wpisać tą opcje w tegoroczny kalendarz
A macie może zdjęcia z tej miejscowości? Bo tak na dobrą sprawę to wiele się o niej słyszy,natomiast w praktyce jeżeli się kogoś zapytamy to nikt tam nie był i nie wie co można zwiedzić,więc im więcej informacji trym rzecz jasna lepiejUśmiech
Stron: 1 2
Przekierowanie