Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: gdzie spać w Zakopanem i okolicy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witajcie,
wybieramy się z narzeczonym na weekend w góry 16-18.10.2015 polecicie jakiś nocleg?
Najlepiej to może coś blisko szlaków, fajnie jakby był aneks kuchenny, żebyśmy mogli sobie przygotować coś do jedzenia o dowolnej porze.
Polecicie coś?
Koleżanka już co prawda nie skorzysta z porady ale podbijam temat gdyż chciałabym spędzić sylwester z Zakopanym i poproszę o propozycje fajnych miejscówek.


________
Obozy konne
Byłam w w poprzedni weekend w Kościelisku w apartamencie OPAL i naprawdę bardzo, bardzo polecam. Świetne miejsce, lokalizacja, apartament z pięknym widokiem, urządzony wspaniale.
Polecam jak najbardziej.
W samym Zakopanym bez problemu znajdziesz dobry i komfortowy nocleg,ale jeżeli chcesz udać się tam na Sylwestra,to musisz zarezerwować sobie miejsce znacznie wcześniej,inaczej może być tłoczno i zostaną te dalsze,gorsze miejscówki.
Polecam, bardzo polecam WILLĘ IZYDOR świetne miejsce w Kościelisku. Blisko szlaków. Komfortowe pokoje z łazienkami, domowe jedzenie.
Jeździmy do Pani Basi co roku.
Witam Wszystkich na forum. Akurat Kościelisko to bardzo ciekawa propozycja jako miejsce na nocleg,blisko do szlaków i o wiele mniejszy hałas niż w samym centrum na Krupówkach. Co do Sylwestra to miejsca należy rezerwować już teraz,potem moze być bardzo trudno o nocleg i ceny podskoczą w górę.
W okolicy to polecam Szczawnicę Oczko jest bardziej cicha niż Zakopane...
Byłem niedawno w Zakopanem, pojechałem tam zupełnie w ciemno i nie miałem problemu ze znalezieniem szybko dobrego hotelu. Oczko
Ja zawsze polecam każdemu Szczawnicę.
A możesz wyjaśnić dlaczego akurat Szczawnicę i co ciekawego można tam zobaczyć? Bo w Zakopanym tez spokojnie znajdziemy nocleg i to niekoniecznie w samym centrum,gdzie jest duży hałas,można znaleźć coś bardziej kameralnego na uboczu.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie