Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: Legendarna Solina
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nie ma moim zdaniem piękniejszego jeziora niż Solina. Lubię tam jeździć do domków drewnianych albo tak jak ostatnio byłam w Rzeszowie w bardzo ładnym hotelu Ferdynand obok dworca i wsiadłam tam do autobusu i pojechałam na jeden dzień na łono natury... a później wróciłam z tej pięknej dziczy do cywilizacji Oczko
Jeżeli chodzi o piękne jeziora i generalnie cichą,spokojna okolicę to polecam także Kaszuby z jeziorem Przywidzkim,gdzie nie sposób sie nudzić i każdy znajdzie coś dla siebie,komfortowo wypocznie. Nasz ośrodek Omega zapewnia wiele atrakcjiUśmiech
To prawda, jezioro w Solinie jest fantastyczne Uśmiech
Super ma klimat góry + jeziorko daje super wrazenie
Góry są jednak trochę dalej,jeżeli już to zdecydowanie lepsze wrażenie zrobił na mnie Czorsztyn w Pieninach z tamtejszym jeziorem,a zaglądaliście może do naszego ośrodka,domków Omega nad jeziorem Przywidzkim na Kaszubach? Jeżeli nie to czas nadrobić zaległości Uśmiech
Byłem, polecam mocno! Super klimatyczne
Najlepszy jest klimat i ludzie których tam spotkacie Duży uśmiech
Czy ja wiem.. Samo jezioro jeszcze okej, ale klimatu górskiego raczej tam nie doświadczymy, ale to już zależy od naszego gustu i tego co konkretnie preferujemy, jaki rodzaj wypoczynku i region.
pamiętam pływanie rowerkiem wodnym po Solinie z rodzicami za dzieciaka Oczko
solina jest bardzo przepiekna
Stron: 1 2
Przekierowanie