Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: Aplikacja Arguido
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie chcesz dźwigać zwykłych i nudnych przewodników turystycznych? Nie wiesz czym jest technologia rozszerzonej rzeczywistości? Pobierz aplikacje Arguido ze sklepu Google play lub iTunes i przekonaj się. Nakieruj urządzenie na dany obiekt, aby przeczytać o nim informacje, obejrzeć film czy wysłuchać sekwencji audio. Jest to pierwsza aplikacja tego typu w Polsce!
Witam Wszystkich na forum. Tak szczerze mówiąc to brzmi bardzo ciekawie,tylko też pytanie czy ktoś z Użytkowników korzystał już z tej aplikacji i potwierdzi czy faktycznie działa,jak sprawdza się w praktyce. Czekam na opinie.
Słyszałam już gdzieś o tej aplikacji. Na pewno ściągnę ją przed moim najbliżym wyjazdem i dam znać jak się sprawdziła.
Próbowałem z tego korzystać, ale program ciągle się wieszał, może to wina mojego telefonu, nie wiem Smutny
Możliwe że to przez Twój telefon,a jaki model dokładnie posiadasz? Podaj szczegóły bo wtedy będziemy w stanie pomóc i doradzić. Mi na systemie Android działa płynnie,nie zawiesza się i jest szczególnie przydatna podczas każdej podróży,to taki mobilny przewodnik.
Jeśli aplikacja się zawiesza, to prawdopodobnie wina telefonu. Ogółem ta aplikacja jest świetna, faktycznie nie trzeba dźwigać tradycyjnych przewodników.
Korzystałem i polecam,na moim telefonie nic się nie zawieszało,wszystko działało poprawnie oraz płynnie. Warto pójść z duchem nowoczesnej techniki i mieć wszystko w jednej aplikacji,łącznie z przewodnikiem turystycznymUśmiech
Też będę musiała ją wypróbowaćUśmiech
Przekierowanie