Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: Najtańszy przewoźnik na podróż Polska-Hiszpania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Gdzie znajdę najlepszą cenę na wakacyjną podróż samolotem do Hiszpanii?
Polecicie coś?
Mogę polecić Wizzair. Dobry stosunek cena/jakość
Pewnie są też tańsze, ale ja bym się nie zdecydował na jakieś arabskie linie lotnicze ;-)
warto też wybrać się do berlina pociągiem i stamtąd polecić easyjetem. moi polscy znajomi, którzy przenieśli się do Madrytu, zazwyczaj podróżują właśnie w ten sposób Uśmiech
Tani jest Ryanir, ale trzeba czekać na promocje i najlepiej jak się posiada kartę kredytową, wtedy też nie ma dodatkowej opłaty przy płaceniu za bilet.
Najwięcej wylotów mają chyba z Krakowa Uśmiech
Ciężko wybrać tego najtańszego,ponieważ osobiście wolałbym dopłacić nieco więcej i mieć komfort,że firma jest solidna i sprawdzona. W końcu podróż jest daleka i trzeba odbyć ją w odpowiednich warunkach.
Zdecydowanie rayanair.com, trzeba szukać i kombinować. Czasem np. bardziej się opłaca lecieć z Wrocławia (np. za 2zł) do Oslo i potem do Hiszpanii - więcej możliwości i tańsze loty czasem.
Chyba Ryan Air jest najtańszy... ostatnio znalazłem połączenie do Barcelony przez Bergamo za 300 zł w dwie strony
wow ..... to na prawdę rodzynek Duży uśmiech trzeba umieć szukać Język
rayanair i wizzair mają super oferty
wizzair do barcy całkiem super polaczenia
Stron: 1 2
Przekierowanie