Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: pożyczka na wakacje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Braliście może jakąś pożyczkę na wakacje?
Ja się zastanawiam, ponieważ marzy mi się Kuba, a wakacje są tam bardzo drogie.
No i nie wiem czy to rozsądne brać pożyczkę na taki wyjazd?
Proszę o rady?
Ja też się nad tym zastanawiam, ponieważ mi się marzy Tajlandia i jak na razie sprawdzam na tym forum o pożyczkach jaki kredyt byłby dla mnie korzystny.
Tak, zgodzę się z tobą. Czasami warto zasięgnąć bezinteresownej opinii na temat banków i oferowanych przez nich pożyczek. Ja zawsze sprawdzam takie rzeczy na http://www.monetto.pl gdzie za darmo otrzymuję konkretną pomoc.
Tak to forum monetto jest bardzo pomocne przy wyborze kredytu!
Warto skorzystać z pomocy fachowców!
Nie korzystam z pozyczek, bo później trzeba wiecej oddawać. Od powrotu z wakacji zaczynam systematycznie oszczędzać na nastepne. Przzez rok można bez problemu uzbierać Uśmiech
Uważam, że pożyczka na wakacje, to bardzo kiepski pomysł... Zapożyczać się żeby gdzieś wyjechać... ehhh a nie lepiej po prostu odkładać po trochu przez cały rok? Przecież wychodzi na to samo bo pożyczkę tez trzeba oddać w ratach....
Od pożyczek lepiej trzymać się z daleka...
Według mnie nie ma sensu zapożyczać się z takiego powodu. Wszystko jasne - podróże to coś wspaniałego, ale jeśli to ma rujnować nasz budżet to nie warto. Lepiej sobie pozbierać dłużej i potem jechać ze świadomością, że nie mamy na głowie do spłacania kasy...
Nie pożyczajcie lepiej dorobić Uśmiech
Małą sumę można pozyczyć, czemu nie. Bardzo dobrą ofertę można znaleźć na portalu Kredyt123. Plusem jest to, że bez wychodzenia z domu można załatwić wszystkie formalności. To bardzo wygodne. Pieniądze są na koncie nawet w 15 minut. Moim zdaniem to naprawdę fajna opcja.
Stron: 1 2
Przekierowanie