Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: nocleg Kraków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jeśli wybieracie się do Krakowa a nie macie jeszcze zarezerwowanego hotelu to polecam serwis rezerwacji internetowej Accor Hotels gdzie zawsze znajdziecie jakiś dobry i pewny hotel
najszybciej w Sieci :)ja mam blisko do KRK :)pozdrawiam
Zgadza się,jeżeli szukasz noclegu w Krakowie to polecam szukac wśród for internetowych oraz tutejszych pensjonatów czy hoteli,ponieważ będzie znacznie taniej,to też zależy na ile dni planujesz odwiedzić Kraków.
Zależy też jakiego oczekujemy stadardu, no i w jakiej odległości od centrum mamy zamiar nocować. Wiadomo, że im bliżej rynku i im lepszy standard tym drożej.
Chociaż mimo wszystko zdarzają się obiekty, gdzie można nocować w dobrym standardzie za przyzwoitą cenę.
Zgadza się,jednak najczęściej są to hostele gdzie można trafić na całkiem przyzwoity komfort i do tego blisko centrum. W przeciwnym razie musimy szukać hoteli,a te potrafią narzucić bardzo wysokie stawki.
no o to akurat w Krakowie nie trudno. same hotele i kościoły Oczko
Nie ma problemu, nocleg znajdziesz zarówno w centrum jak i na obrzeżach. Uśmiech
No tak, noclegów wszedzie pełno tylko ceny różne.
dal mnie ceny są spoko moim zdaniem
Stron: 1 2 3
Przekierowanie