Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: Skansen w BISKUPINIE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Skansen w BISKUPINIE

Zapraszam na zwiedzenie skansenu w Biskupinie.
Jest to żywa lekcja historii WYCIECZKI
Z pewnością warto odwiedzić, choć osobiście jeszcze nigdy nie byłem ;/
również gorąco polecam! szczególnie jesienią w trakcie festynu archeologicznego, mega ciekawa sprawa, można nawet zjeść prawdziwe podpłomyki. w dodatku w całej okolicy jest mnóstwo innych miejsc, które warto odwiedzić - chociażby wenecja i ruiny zamku. ja byłem rok temu i zatrzymałem się w gospodarstwie agroturystycznym w okolicach bydgoszczy i z tamtąd obskoczyłem pół kujawsko-pomorskiego Oczko
Bardzo ciekawa propozycja i myślę, że nie tylko jesienią, ale generalnie bez względu na porę roku. Warto przyjechać i zobaczyć najstarszą osadę w Polsce, to prawdziwa gratka dla fanów historii Uśmiech
Byłem i polecam.
Byłem i szczerze polecam - świetne miejsce. Ogółem cały Biskupin jest świetnym miejscem do spędzania czasu nawet z dziećmi.
Polecam skansen w Biskupinie, świetnie zrekonstruowana osad z czasów prasłowiańskich.
fajne miejsce z historią, byłam tam dawno temu ze szkołą i potem jako dorosła, ale nadal robi wrażenie Uśmiech
Przekierowanie