Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: Skoki tandemowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kto próbował skoków spadochronowych w tandemie?
Ja skakałem z 4000 tys. metrów. Skok dostałem jako prezent urodzinowy. Polecam każdemu kto się jeszcze waha. Wspomnienia niezapomniane do końca życia. Foto poniżej Oczko
Jeszcze nie, ale mam w planach zakup takiej kamerki jak na tym filmie http://www.youtube.com/watch?v=tcDNSjeDk...e=youtu.be i być może w końcu się zdecyduję na taki skok.
Ja lubię taką adrenalinę, a gdy potem po latach mogę zobaczyć swoje wyczyny na filmie- to jest to bardzo miłe doznanie.
No, rewelacja. Jest jeszcze z wideorejestracją: Skok tandemowy z wideorejestracją
Raczej wole standardowe aktywności. Rozumiem, ze są osoby, które mogą lubic takie sporty i które to kręci, sam jednak nigdy nie miałem przekonania do skoków na bungee czy do skoków ze spadochronu. Może również z tego powodu ze taki skok kosztuje sporo a jednoczesnie trwa dość niewiele. Mój brat jednak uwielbia takie rzeczy tak wieć dla niego na pewno nie byłaby to strata kasy. Jak widać są tutaj gusta i guściki Oczko

Sam jak na radzie ograniczyłem się do hulajnogi. I powiem Wam, ze jest to bardzo fajna opcja jeśli chodzi o dojazd do roboty w ładne dni, kiedy chcecie ominąć korki. Hulajnogą w przeciwieństwie do rowera można jechać chodnikiem tak wiec jest to znacznie bezpieczniejsze. Niezłe promocje sa obecnie w sklepie Spokey
Przekierowanie