Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: Polskie morze - tylko Sopot
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Również nie jestem specjalnym zwolennikiem zatłoczonych miejscowości nadmorskich. Wolę cichsze i spokojniejsze, mniejsze miejscowości.
Zarówno Mielno jak i Sopot to propozycja dla tych, którzy chcą głównie imprezować i prowadzą aktywne życie nocne, wiec na pewno będą zadowoleni. W kwestii tłoków- niestety,ale niemal każda z nadmorskich miejscowości będzie zatłoczona w okresie pełni sezonu.
Byłam w Mielnie i mogę polecić to miejsce. Z pewnością dla chcących imprezować Mielno będzie idealne, ale myślę że wszyscy którzy chcą odpocząć też znajdą tam coś dla siebie.
Moim zdanie Spot jest idealnym miejscem na rodzinny wyjazd, ale niestety jest dosyć tłoczno, warto wybrać miesiąc w którym jest trochę mniej turystów.
W ogóle całe Trójmiasto jest cudowne. Naprawdę perła miejska Polski.
O ile Gdańsk faktycznie jest bardzo ładny, zabytkowy i można pozwiedzać, o tyle Sopot to tłumy turystów szczególności podczas sezonu i nie ma mowy o tym aby wypocząć na plaży w ciszy czy spokoju, musimy mieć ten fakt na uwadze lub przyjechać tutaj np: we wrześniu lub przed sezonem, maj czy początek czerwca.
Ja jakoś nie jestem wielkim miłośnikiem tego miasta. Jakoś mnie jego atmosfera nie powala. Zdecydowanie bardziej Gdańsk.
Nie lubię. Dla mnie to bardzo nadętę miasto. Zupełnie bez porównania ze skromną Gdynią i dumnym Gdańskiem..
Jak to się mówi Sopot jest po to aby oddzielać Gdańsk od Gdynii. Ja tam lubię Sopot, ale tylko w dzień, aby pochodzić i to przy plaży. Jakoś miasto mnie nie urzeka. A jeśli chodzi o imprezy to nie uważam aby te w Sopocie były jakieś super. Choć jest tam ich o wiele więcej niż w Gdańsku czy w Gdynii. O wiele bardziej wolę pójść do jakiegoś pubu w Gdańsku lub na bulwar w Gdyni niż pojechać do Sopotu. Nigdy nie rozumiałam tego szału na to miasto
Szczerze mówiąc to oprócz Sopotu jest jeszcze wiele innych znacznie ciekawszych miejscowości nad Bałtykiem w których warto wypocząć. Polecam Białogórę, gdzie faktycznie zaznacie ciszę, spokój Uśmiech
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie