Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: Polskie morze - tylko Sopot
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jeśli ktoś planuje wypoczynek nad polskim morzem to z czystym sumieniem mogę polecić właśnie Sopot. Ciągły rozwój kurortu realizowany z wielkim rozmachem zachwyci swymi efektami wszystkich tych, którzy mięli przestój w odwiedzaniu tej letniej stolicy Polski.

Victus apartamenty - twoje Noclegi w Sopocie
Ee tam tylko Sopot. Byłam jakiś czas temu w Międzyzdrojach i na Helu i też było pięknie! W ogóle kocham nasze morze..
Sopot jest ostatni na mojej liście,z racji panującego tam tłoku oraz brudnej plaży. Szczerze mówiąc to można wybrać inne,zdecydowanie lepsze miejsce na wypoczynek,albo generalnie region,np: KaszubyUśmiech
Ja od małego wyjeżdżałam pod namiot więc najlepiej mi się wypoczywa na łonie natury Uśmiech Trochę szkoda mi kasy na hotele gdy wokoło można tak fajnie spędzić czas Uśmiech
Może w takim razie warto udać się na Kaszuby do miejscowości Przywidz położonej tuż obok jeziora,gdzie każdy znajdzie coś dla siebie oraz wypocznie w ciszy i spokoju. O nocleg również nie trzeba się martwić,posiadamy komfortowo i kompletnie wyposażone domki Uśmiech
Sopot to jest to Uśmiech
Ee tam tylko Sopot. Byłam jakiś czas temu w Międzyzdrojach i na Helu i też było pięknie! W ogóle kocham nasze morze..
A gdybyś miała określić który z tych nadmorskich kurortów jest najbardziej zatłoczony to na jaki padłaby odpowiedź? Pytam bo akurat te które wymieniasz należą do najbardziej tłocznych, łącznie z Helem i trudno mówić tam o spokojnym wypoczynku.
a ja lubię miasta, w małych miejscowościach idzie się zanudzić a w takim Sopocie to i muzea i teatry i reastauracje więc jak pogody nie ma to jest co robić
Moim zdaniem niemal wszędzie jest co robić i nie można narzekać na nudę, pod warunkiem że ktoś umie sobie dobrze zorganizować czas, to podstawowa sprawa. Sopot czy Mielno to faktycznie jedne z najgłośniejszych miejscowości, które słyną z nocnego trybu życia.
Stron: 1 2
Przekierowanie