Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: Paryżowo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam. Wraz z moim chłopakiem lecimy do Paryża, oferta biura podróży Turystyka bez barier zapewnia nam zakwaterowanie, wyżywienie i bardzo fajne atrakcje. Wycieczka trwa 4 dni i być może jest tutaj ktoś, kto poleciłby nam jeszcze jakieś fajne miejsca warte zwiedzenia? Jednak chodzi mi o łatwy dojazd i bezpieczeństwo ponieważ podróżuję z osobą niepełnosprawną i nie chciałabym aby wyjazd bardziej go stresował niż relaksował.
A ile kosztuje taka wycieczka do Paryża? Podaj szczegóły. W samym mieście jest cały szereg zabytków,wiec z pewnością nie będziecie się nudzić.
Jak znajdziesz tani bilet to myślę że koło tysiąca tak na tydzień
Z tego co pamiętam Paryż jest raczej przyjazny dla osób niepełnosprawnych , windy, podjazdy na pewno miejsce warte odwiedzenia Uśmiech
Jest tyle miejsc do polecenia, że trudno wybrać te najważniejsze. Na pewno Katedra Notre-Dame powinna znaleźć się na obowiązkowej liście każdego turysty. No i Wieża Eiffla, chyba wszystkim Paryż kojarzy się z tym symbolem FrancjiUśmiech
Miejsca każdy zna Uśmiech, a może ktoś jakieś noclegi w przystępnych cenach poleci ?Duży uśmiech
Ja wydałem 2200 zł za osobę. Troszke dużo Uśmiech
Bardzo dużo...
A na ile dni? Bo jeżeli była to tygodniowa wycieczka do Paryża, wraz z przewodnikiem i biletami wstępu, to jeszcze nie jest tak źle. Zdecydowanie taniej jest natomiast samodzielna organizacja wycieczki do Francji i Paryża.
do Paryża widzę, że można kupić tanie bilety. Będę na nie polować i może uda mi się tam pojechać jeszcze w tym roku
Stron: 1 2
Przekierowanie