Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: Wyprawa Busem Przez Europę 2012
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Organizuje w tym roku lipiec/sierpień 2012 roku wyjazd po całej Europie. Łącznie ok. 8-10 tyś km a wszystko to przejechane starym busem. Czerpaliśmy inspiracje z tego projektu - busemprzezswiat.pl Będzie to podróż życia, cała Europa przejechania busem, mnóstwo emocji, przygód, spanie w busie/pod namiotem/na plażach pod gołym niebem etc.

Już do nas zgłosiło się kilkadziesiąt osób - docelowo mamy zamiar jechać 3 chłopaków / 3 dziewczyny. Poszukujemy zatem osób, które są otware na ludzi i świat, wesołe, dostosowujące się do warunków, szalone, żyjące zasadą carpe diem, najlepiej z przedziału <21 lat.

Całkiem możliwe, że będziemy mieć sponsorów, którzy pokryją część/większość kosztów wyprawy tak jak to zrobiło już kilka innych ekip.

Jeżeli chcesz jechać wyślij do mnie zgłoszenie - wyprawazycia@gmail.com

-Imię

-Wiek

-Miejsce zamieszkania

-Dodatkowe umiejętności (fotografia, mechanika, języki obce, survival etc.)

-Zainteresowania

-Najbardziej spontaniczna rzecz w twoim życiu

-Zdjęcia/Zdjęcie.
Szczerze mówiąc to muszę przyznać,że jest to ciekawa propozycja i nie wiem co mam o niej myśleć. Może podaj koszty takiej wyprawy,bo w końcu nikt za darmo nie pojedzie. Ile wynosi składka?
Fajna sprawa z taką wycieczką Uśmiech
Powodzenia i życzę Wam miłej zabawy na wyprawie !! Duży uśmiech
Udała się ???
Macie jakąś relację? Kurczę chętnie załapałbym się na coś takiegoOczko
Chętny byłby na kolejną taką wyprawę Oczko
Sam zastanawiałem się nad czymś takim z grupą przyjaciół. Czy wyjazd ostatecznie się odbył? Jakiego busa mieliście? Czy był to wynajem czy korzystaliście ze swojego? Co w przypadku awarii? Fajnie było by przeczytać podsumowanie takiego wyjazdu, opisanie doświadczeń itp
Jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny,to koniecznie daj znać jak udała się wyprawa busem przez Europę,czy w ogóle doszła do skutku oraz jakie są Twoje wrażenia,cały czas czekamy na odpowiedź na forum Uśmiech
Świetna sprawa z przejazdem busem przez Europę razem z przyjaciółmi. Przygoda na pewno niedozapomnienia ! Ja niestety o czymś takim mogę tylko pomarzyć ; )
taka wyprawa jest niesamowita

_____________________________________
kredyt przez internet bez zaświadczeń
Stron: 1 2
Przekierowanie