Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: Najbardziej klimatyczny nocleg w Krynicy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Miałam przyjemność nocować w obiekcie Dom Gościnny Dudek na ślepej uliczce- Zielonej w Krynicy Zdrój. Chciała bym polecić ten nocleg dla osób wymagających, które znudziło już mieszkanie w apartamentach z litej cegły. Jeśli tak jak ja ktoś ceni sobie klimat górski, historyczny i na dodatek preferuje domy drewniane to ten obiekt jest dla niego.

www.domgoscinnydudek.pl

Spędziłam tu cudowne chwile
Polecam!!!
Ciesze się,że Twoja opinie jest pozytywna. Gdyby ktoś szukał dobrego i sprawdzonego noclegu w Zakopanym,to zapraszam do nas. Nikt nie będzie czuł się zawiedziony.
Bardzo lubię klimat Zakopanego zwłaszcza zimą, latem jeszcze nigdy nie byłem Uśmiech kto wie może przy następnym wypadzie zawitam u was
A propo Krynicy Zdrój, miasto mnie zupełnie urzekło gdy byłam na koncercie Sylwii Grzeszczak w pijalni głównej, piękne miasto z pewnością je odwiedzę.
Krynica to naprawdę perełka regionu. Również w kwestii bazy noclegowej
ja tylko zachęcam do odwiedzenia Muzeum Nikifora w Krynicy a po Krynicy, która jest niezwykle urokliwa- kontynuując wycieczkę śladami malarstwa zajrzeć do Muzeum Naraodowego w Krakowie
A ja będąc szczerym napisze, że Krynica jest nieco przereklamowana i na tle zakopanego wypada zwyczajnie blado. W Małopolsce polecam natomiast także Szczawnicę, gdzie nie ma takich tłoków jak w Zakopanym, a widoki równie piękne Uśmiech
Polecam hotel Czarny Potok Resort & SPA. Fajny klimatyczny hotel http://www.prestizowehotele.pl/czarny-potok/
Jedno z moich ulubionych miast w Polsce. Spokojnie, klimatyczne, bez ogromnych tłumów turystów, a nawet jeśli są to nie przeszkadzają mi tak jak w innych miastach. Uśmiech
Przekierowanie