Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: Pokaż z czego jesteś dumny w Polsce i Polakach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dokładnie, z tym się zgodzę, nie każdy wie co ma.
Trudno aby nie potwierdzić tych informacji,ale tez pozostawmy każdemu swój wybór .Ja swego czasu częściej jeżdziłem do Włoch niż w naszym kraju ,ale przyczyną była moja złość na nas Polaków ,zazdrość nieuprzejmość i wiele innych z rzeczy z jakimi się spotykałem od innych ludzi no i ceny też odegrały swoją rolę.
No tak, każdy wierzy w co chce, wiadomo, potwierdzenia nigdy na to nie będzie.
zgadzam się. mnie np o dziecka rodzice zabierali na samochodowe wycieczki po województwie i bardzo dobrze to wspominam
Polska to piękny i niedoceniany kraj, znajdziemy tutaj naprawdę wiele zabytków i wcale nie trzeba wyjeżdżać daleko aby móc spokojnie wypocząć nad morzem lub w górach.
Ja oczywiście dumny jestem nieodmiennie z królewskiego Krakowa. Oczko
W zasadzie na każdym kroku możemy spotkać ciekawe i nietypowe zabytki, czy to pod postacią zamków, różnych budowli czy też jeżeli chodzi o cuda natury, morze, góry lub jeziora. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i solidnie wypocznie, to tylko kwestia chęci oraz organizacji.
Kaszuby, Hel, polskie Zamki z bogatą historią, można wiele wymieniaćOczko
Mi bardzo podobają się działania na rzecz promocji turystyki polskiej. Może dzięki temu nasz kraj zyska jeszcze bardziej na wartości.
Stron: 1 2
Przekierowanie