Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: Gniezno miasto Piastów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gniezno historyczna stolica Polski, a przy tym główny punkt Szlaku Piastowskiego. Miejsce to na każdym kroku przypomina historię naszego państwa, szczególnie tą najdawniejszą, gdyż to właśnie w tych okolicach bierze ona swoje początki. Zajrzyjcie na mojego bloga [WYCIECZKI] tam znajdziecie pełny opis wraz ze zdjęciami mojej wycieczki do tego miasta i wiele innych.
Swego czasu miałem okazję być w Gnieźnie i wywarło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Może jakieś zdjęcia tamtejszych zabytków? Im więcej opinii oraz relacji,tym lepiej.
Nigdy nie byłam w Gnieźnie, dlatego też byłabym zainteresowana informacjami na temat tego miasta. Wiem, że dużo rzeczy znajduje się w Internecie, ale fajnie jakbym usłyszała opinie od osób, które już tam były Uśmiech
Swego czasu miałem okazję być w Gnieźnie i wywarło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Może jakieś zdjęcia tamtejszych zabytków? Im więcej opinii oraz relacji,tym lepiej.

__________________
Gafas Cartier
Wstyd przyznać ja jeszcze nigdy nie byłem - ale mam nadzieję, że uda się nadrobić zaległości Uśmiech [/align]
Ja też jeszcze nie miałem okazji. Myślę, że można wstąpić przejazdem, ale nic więcej Oczko
Miasto wspaniałe, ze swoim szczególnym klimatem, którego jeszcze nie udało się zadeptać hordom turystów. I bardzo, bardzo dobrze.
Piękne miasto z wieloma ciekawymi zabytkami, polecam koniecznie je odwiedzić. Zresztą będąc już na północy warto wstąpić także do Torunia, gdzie znajdziecie nocleg w samym centrum w niższej cenie, a miasto wg mnie jest niedoceniane, mamy tutaj liczne zabytki i piękną architekturę.
Przekierowanie