Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: góry :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Potwierdzam, Trzy Korony to naprawdę super miejsce i warto tam zajrzeć, jak będziecie w Pieninach. Bardzo dobre jedzenie i świetne widoki. Idealne miejsce jak chcecie wypocząć i sobie pospacerować wieczorami. Polecam!
Ja podziwiam wszystkie osoby, które nie boją się jeździć na nartach. Ja raz wybrałam się do Zakopanego i muszę przyznać, że na narty to Ja się nie nadaję i podziwiam wszystkich osoby co dają radę. W zimie to preferuję tylko paintball i to tylko laserowy w lasercamp.pl do którego w miarę się nadają.
(09-17-2014 08:46 AM)majkaxx napisał(a): [ -> ]Ja podziwiam wszystkie osoby, które nie boją się jeździć na nartach. Ja raz wybrałam się do Zakopanego i muszę przyznać, że na narty to Ja się nie nadaję i podziwiam wszystkich osoby co dają radę.
A co powiesz o tym gościu http://www.zakopaneportal.pl/zakopianczy...rd-swiata/ Język
My preferujemy też schronisko i wypoczynek Na Hali Krupowej.
Jest tam naprawdę przepięknie i cicho, a na dodatek czysto i bardzo urokliwie.
Polecam zwłaszcza osobom, które na co dzień zmagają się z hałasem miasta i jego tempem.
Dla zainteresowanych strona http://www.krupowa.pttk.pl/
Najczęściej ludzie sami wyjeżdżają bez biur. Wystarczy zorganizować tani bus, czy inny środek i wynająć hotel, kwaterę ewentualnie schronisko. Nie ma nic w tym trudnego. Za granicą to oczywiście co innego.
Dokłądnie, w Polsce chyba nawet bardziej opłaca się zorganizowac wyjazd samemu niż przez jakieś biuro Uśmiech Przynajmniej takie jest moje zdanie Uśmiech
Skoro mowa o górach,to warto udać się również w Austriackie Alpy do naszego polskiego pensjonatu,gdzie nikt nie będzie się nudził,piękne widoki i cicha,spokojna okolicaUśmiech
w góry przez biuro? Taki wyjazd można sobie samemu fajnie zorganizowac
Najlepszym rozwiązaniem jest wyjazd do Karkonoszy samemu, bez biura. Atrakcji tam pełno, możesz sobie sam zwiedzić co chcesz, bez narzuceń.
I jak? Byłaś? Jak oceniasz?
Stron: 1 2 3
Przekierowanie