Polskie Forum Turystyczne

Pełna wersja: Chorwacja z biurem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam sprawdzonego biura podróży na wyjazd do Chorwacji, znalazlem w internecie oferte viator.pl korzystal ktos moze?. Zależy mi na jakości, nie mam zamiaru stresowac sie w czasie wakacji niedociągnięciami w biurze Będę wdzięczny za pomoc.
polecam biuro sprawdzone, sam bylem Oczko
Chyba jednak bardziej opłaca się samemu jechać i szukać. Szczególnie, że teraz ceny skoczyły, a jak masz samochód to możesz być praktycznie wszędzie i mieć niedaleko nad morze. To maleńki kraj.
Z biurem to się nie bardzo opłaca szczerze mówią.. Nie do Chorwacji..
Żadnego biura nie można być już w 100% pewnym i zawsze taka wycieczka jest lekkim ryzykiem. Polecam pokusić się o samodzielne zorganizowanie wakacji na Chorwacji, wystarczy tylko wcześniej zarezerwować nocleg w dobrym miejscu.
Chorwacja jest za blisko, lepiej zorganizować przejazd autem.
Poniekąd racja, ale też z drugiej strony nie każdy ma ochotę szukać noclegu na własną rękę czy męczyć się z trasą i wybiera komfort jaki oferuje biuro podróży, wiadomo ze to zazwyczaj także droższa opcja.
Do Chorwacji z biurem? To trochę mija się z celem jak dla mnie. Najlepiej samemu coś wymyślić. No chyba że masz tani przelot w cenie.
Dokładnie. Biuro odpada, bo strasznie z nas zedrze. Wolę samemu zorganizować po taniości. Tym bardziej, że Chorwacja podrożała w ostatnim czasie.
Wydaje mi się, że każde wakacje za granicą nieco podrożały, wystarczy się przyjrzeć na poszczególne oferty, chociaż z drugiej strony mamy też pełnie sezonu i być może właśnie stąd to wynika.
Przekierowanie